COLAGEN Ramissio RAYS - ANTI - AGE GREP

RAYS ANTI - AGE GREP

Unikátní komplexní doplněk výživy podporující mladistvý vzhled.

Obsahuje bioaktivní mořský kolagen (3 500 mg v denní dávce), kyselinu hyaluronovou, ceramidy a další látky pro účinné omlazení pleti, péči o vlasy i nehty. Celkem obsahuje 32 aktivních látek. 

Rays Anti-Age Grep je obohacen o biotin a niacin - vitamíny skupiny B, které jsou nezbytné pro udržení zdravé pokožky, vlasů i nehtů. 

Přidejte si kolagenový nápoj Rays Anti-Age Grep do denní rutiny péče o krásu. 

Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
1 650 Kč
Kategorie: Naše produkty

Kolagen Rays Anti-Age Grep vám dodá 3 500 mg čistého mořského hydrolyzovaného kolagenu v jedné porci.  

Směs navíc kombinuje velmi účinné látky zpomalující stárnutí, jako je kyselina hyaluronová, l-carnosin, ceramidy a celé spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tyto látky pečují nejen o krásu pleti, ale též přispívají k výživě celého těla, vlasů i nehtů. 

 

Mořský hydrolyzovaný kolagen 

Co je kolagen? Kolagen je v těle přirozeně se vyskytující strukturální protein. Je nezbytný pro tvorbu kostí, chrupavek, svalů, kůže a vazů. Je taktéž zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, vlasů, nehtů, cév a očí. 

  

V čem Rays Anti-Age Grep pomáhá? Jak stárneme, přirozená produkce kolagenu v těle se každý rok zpomaluje. Kvůli jeho nedostatku v těle a pokožce je struktura tkání méně hydratovaná a zhoršuje se její elasticita. Jednoduše řečeno, s přibývajícím věkem začíná naše kůže místy ochabovat a objevují se první vrásky.  

Další Anti-Age látky  

Rays Anti-Age Grep není jen čistý kolagenový nápoj. Obsahuje množství dalších látek, vitamínů a minerálů, které podporují mladistvě vypadající vzhled a zdraví celého těla. 

Biotin, anebo vitamin H je základní živinou důležitou nejen pro metabolismus, ale i pokožku, vlasy a nehty. Pomáhá zlepšit hydrataci a hebkost kůže. Podporuje odolnost a růst vlasů i nehtů. 

Niacin, anebo vitamin B3 zabraňuje dehydrataci buněk. Naopak, udržuje vlhkost uvnitř pokožky. Podporuje tvorbu keratinu, čímž přispívá k obnově pevnosti a růstu vlasů i nehtů. 

Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka nacházející se v mezibuněčné hmotě. Jejím účelem je kožní tkáň hydratovat a udržovat ji pružnou.  

L-carnosin se přirozeně vyskytuje v kůži, svalstvu a nervových tkáních. Věkem se jeho koncentrace v těle snižuje. L-carnosin chrání buněčné a tkáňové struktury během procesu stárnutí a udržuje v tkáních stabilní PH.  

L-gluthation -  

Koenzym Q10 je sloučenina podobná vitamínu. Působí v membránách buněk těla, kde pomáhá proměně živin v energii. Díky antioxidačním účinkům přispívá k ochraně zdravých buněk a pomáhá tak zpomalovat jejich stárnutí. 

Ceramidy jsou přirozenou součástí buněčných membrán v epidermis (v nejsvrchnější vrstvě kůže), kde jsou zastoupeny až z 50 %. Tyto lipidy Hrají významnou roli při udržení správné hladiny kožní vlhkosti a při ochraně pokožky. Ceramosidy™ jsou ceramidy z pšeničných lipidů, které jsou podobné těm lidským. Pomáhají navrátit pokožce ztracený zářivý a pevný vzhled. 

Resveratrol je antioxidant ze zdrojů jako je vinná réva, slupky z borůvek nebo černého rybízu. Tato látka chrání zdravé buňky v těle před poškozením během tzv. oxidačního stresu. Přispívá tak ke zpomalení stárnutí buněk v těle i v pokožce. 

Vitamin C je silný antioxidant, který udržuje nejen normální funkci imunitního systému, ale také podporuje přirozenou produkci kolagenu v těle.  

    

Doporučené dávkování: 5 g denně 

1 lžičku cca 5 g dobře rozmíchejte ve 200 ml vody. Užívejte 1x denně. 

Příchuť: Grep 

Obsah: 150 gramů, 30 x 5g, péče na 30 dní 

Země původu: Česká republika 

Minimální trvanlivost do: 31.07.2024 

 

Složení 

Bioaktivní mořský hydrolyzovaný kolagen (rybí kolagenové peptidy) 3500mg, l-karnosin 55mg, l-glutation redukovaný 7mg, kyselina hyaluronová 27,2mg, ceramosidy™ 20,4mg, resveratrol 5,4mg, koenzym Q10 5mg, bromelain 2400 GDU 13,6mg, palatinóza®, kyselina citronová, xanthanová guma, oxid křemičitý, stévie, beta karoten 510mcg, vitamin E 6,8mg, hořčík 42mg, vápník 125mg, zinek, draslík, železo, měď, jód, chrom, molybden, selen, fosfor, sodík, niacin, vitamin B1, B2, B5, B6, vitamin E2, inulin, biotin, vitamin C 

  

Upozornění  

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 

  

Jedná se o doplněk stravy 

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. 

Doporučujeme, abyste si sami udělali vlastní výzkum účinků látek v produktu. Věříme, že vám tyto dary přírody pomohou zlepšit život. 

   

Vyrobeno pro 

NOVSTAR, LTD, London, United Kingdom 

Office Q, 35A Astbury Road, SE15 2NL 

Rays Anti-Age Grep pomáhá iniciovat nové molekuly kolagenu v těle i v pokožce a udržovat tak zdravý a mladistvý vzhled.  

  

Odkud pochází kolagen Rays Anti-Age Grep? 

Zdrojem kolagenu v Rays Anti-Age Grep jsou rybí kůže a šupiny z udržitelných chovů atlantických tresek, které jsou bohaté na kolagen. Protein je získáván ze zvířecích tkání patentovanou technologií, tzv. hydrolýzou. Během tohoto procesu se kolagen rozpadá na menší molekuly, čímž se stává vstřebatelnější a účinnější.  

Zpět do obchodu