Kolagen HIBERNATE 8

HiBurn8

Noční spalovač tuků - Hibernate 8 (dříve HiBurn8)

Vylepšená receptura v praktickém balení.

Hubněte během spánku

Usni a probuď se ještě krásnější

Zpomaluje starnutí a snižuje stres diky kolagenu

Skvělá kombinace pro maximální výsledky: HiBurnu8 a hubnoucí káva Europa Joe pro maximální výsledky v redukci

3v1- spalovač tuků, melatonin a kolegen

Zlepšuje kvalitu svalové a pojivové tkáně

Vyhráva boj s celulitidou a skvěle chutná

  • Podpora zdravého spánku 
  • Pomáhá na migrénu
  • Snižuje stres a úzkost 
  • Podporuje spalování tuků 
  • Potlačuje chutě na sladké 
  • Zlepšuje metabolismus 
  • Podporuje dobré trávení 
  • Obsahuje antioxidanty 
  • Může snižovat hladinu cholesterolu 
  • Kolagen působí proti stárnutí pokožky  
Skladem
1 790 Kč
Kategorie: Naše produkty

Pro kvalitnější spánek a celkovou regeneraci organismu během noci, vysoká dávka kolagenu vám pomůže s regenerací kloubů, kostí a pokožky. Dostatek kvalitního spánku je velmi důležitý pro naše zdraví a regeneraci organismu.

Ke zdravému tělu patří kvalitní noční spánek. Tělo používá tento čas k přirozené regeneraci a obnově. Spánek umožňuje tělu po náročném dni obnovit buňky, i energii.

 

Pro podporu tohoto procesu slouží Hibernate 8.

 Produkt je vyrobený z nejkvalitnějších ingrediencí, jako například:

- extrakt z kořene zázvoru

- extrakt z hroznových jader

- vitamín B5, vitamín B6 - udržuje imunitu v dobré kondici

- vitánie snodárné (které se říká ashwagandha, indický ženšen nebo zimní třešeň). Ta má vliv na potlačení stresu, uklidňuje, zlepšuje fyzickou kondici, je to adaptogen.

- kolagen, ten zase dodává do těla pružnost a odolnost vazivové tkáně, včetně šlach, vazů, chrupavek, kostí a kůže 

 

Melatonin  

Zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá vychytávat silně toxické kyslíkové radikály a chrání před oxidativním poškozením. Pomáhá zlepšovat funkci dýchacího ústrojí. je získává

Hiburn8 poskytuje biologicky dostupné proteiny v jednoduchém, snadno vstřebatelném a chutném nápoji! Pomůže vám zlepšit spánek, je zdrojem vysoce účinného hydrolyzovaného kolagenu a je účinným pomocníkem při hubnutí. Na rozdíl od mnoha produktů na hubnutí hydrolyzovaný kolagen v Hiburn8 neobsahuje žádné pojivové látky, hormony, kyseliny ani antibiotika.

 

BALENÍ OBSAHUJE 24x4,5g

 

 SLOŽENÍ:

Hydrolyzovaný kolagen, aloe vera, vápník, vitamín B6, inositol, melatonin, Sensoril Ashwagandha,  citrónový balzám, L-theanin, ženšen, kyselina listová, lékořice.

 

 NÁVOD:

Pro maximální hubnoucí účinek rozmíchejte 1 sáček v 500ml vody  před spaním na prázdný žaludek, tedy 2-3 hodiny po večeři.

Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt užívat.

 

 

 

Sensoril Ashwagandha 

Působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu a dobrý spánek. Podporuje koncentraci a napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Působí jako silný antioxidant, podporuje vitalitu. 

V současném uspěchaném světě si potřebujeme dopřát opravdu kvalitní spánek a odpočinek .Pomáhá tělu zvládat váhu, uvolňovat stres a podporovat klidný spánek Tento proces tělo využívá na přirozenou obnovu buněk a má vliv na všechny funkce těla.