Minus Age Liposomal C

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 90 kapslí s obsahem 420 mg liposomálního C vitamínu pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

 

420mg vitamínu C v každé kapsli.

3 měsíce Minus Age Liposomal C

Skladem
Značka: MINUS AGE
650 Kč
Kategorie: E-shop

 Co je Liposomal C?

Kyselina askorbová, neboli vitamín C, přispívá k udržení správné funkce imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa a tvorbu kolagenu pro zdravé klouby, kosti i svaly.

Díky liposomální formě podání navíc dokáže tělo vstřebat a účinně využít až dvojnásobek vitamínu C oproti ostatním formám ústního podání.

Přirozená prevence

Zlepšení imunity

Zpomalení stárnutí

Zvýšení energie buněk

Buněčné zdraví

 

LIPOSOMÁLNÍ FORMA VITAMÍNU C

Liposomální forma vitamínu C má až dvojnásobnou vstřebatelnost oproti klasickým způsobům ústního podání.

VITAMÍN C A JEHO ÚČINKY

Kyselina askorbová, neboli vitamín C, má celou řadu pozitivních účinků. Přispívá k udržení správné funkce imunitního systému, snižuje únavu a brání před vyčerpáním. Vitamín C také chrání buńky před oxidativním stresem. Pomáhá tedy snižovat rychlost poškození naší DNA během stárnutí. Tím ovlivňuje jeden ze základních znaků stárnutí.

ÚLOHA LIPOSOMAL C VE STÁRNUTÍ

Vitamín C také chrání buňky před oxidativním stresem. Pomáhá tedy snižovat rychlost poškození naší DNA během stárnutí. Tím ovlivňuje jeden ze základních znaků stárnutí.

VĚDECKÉ STUDIE ZABÝVAJÍCÍ SE LIPOSOMAL C

Dle vědecké studie Gopi et al. má liposomální forma podání o 77 % lepší dostupnost pro lidské tělo, než neliposomální formy podání vitamínu. 

 

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.

 

Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

 

Složení

Hmotnost obsahu: 58,5 g

 

Složení: Lipozomální vitamín C, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy

Obsah v 1 kapsli: 420 mg Liposomálního vitamínu C 

Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

 

Zpět do obchodu