Minus Age NMN

Co je NMN?

NMN je jednou z prvních látek na světě, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

Anti - Age pilulka, která omlazuje nejen tělo, ale má vliv na reprodukční orgány. V USA jít říkají revoluční anti - age pilulka.

Nikotinamid mononukleotid, NMN, se v našem těle přetváří na NAD, které hraje zásadní úlohu v tvorbě energie. V průběhu stárnutí nám NAD ubývá a tím klesá i naše schopnost si dostatek síly a vitality udržet. Pravidelným doplňováním hladin tak pomáháme prodloužit náš život ve zdraví.

Přírozená prevence

 Zlepšení imunity

 Zpomalení stárnutí

 Zvýšení energie buněk

 Buněčné zdraví

 

NMN zvyšuje energii těla a pomáhá zpomalovat stárnutí.

Skladem
Značka: MINUS AGE
990 Kč
Kategorie: Naše produkty

STÁRNUTÍ

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

MNM A NAD

NAD nám umožňuje vytvářet energii v každé jednotlivé buňce našeho těla. NAD však v průběhu života postupně ubývá a my tak ztrácíme vitalitu i energii. NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD, tělo tak získává vyšší efektivitu, vyšší odolnost a schopnost správně fungovat.

ZNAKY STÁRNUTÍ

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit.

 

NON GMO

 

VEGAN

 

CERTIFIKOVANÝ

 

TESTOVÁNO

 

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.

 

Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

 

Složení

Hmotnost obsahu: 30 kapslí celkem 7,5g NMN

Beta-nikotinamid mononukleotid, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN). Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

 

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 kapslí NMN pro celý měsíc užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo k degradaci nebo snižování obsahu působením vnějších vlivů.

250mg NMN (beta-nikotinamid mononukleotid) v každé kapsli

1 měsíc premium anti-aging

 

 

 

 

 

 

 

Složení: Složení: Beta-nikotinamid mononukleotid, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN). Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Zpět do obchodu