Natural Protein - Přírodní proteinová tyčinka s kolagenem MALINOVÁ- 50 G

PROTEINOVÁ TYČINKA S KOLAGENEM - MALINOVÁ (50 G)

Proteinová malinová tyčinka s kolagenem je přírodní protein tyčinka s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a kolagenu. Obsahuje 8,5 % lyofilizovaných malin a chutná naprosto fantasticky. Stačí se zakousnout!

Vyzkoušejte naši přírodní proteinovou tyčinku s malinou! Obsahuje vysoký podíl bílkovin, vlákniny a celých 1 000 mg kolagenu. Dále se v ní ukrývá 8,5 % lyofilizovaných malin a je politá kvalitní bílou čokoládou.

Chuť tyčinky je zcela jedinečná, je měkká, vláčná a vynikající. Chutná naprosto božsky! Navíc vás výborně zasytí, dodá vám energii a je skvělou svačinkou, když zrovna nemáte po ruce nic k jídlu. 

 

JAKÉ PŘEDNOSTI PROTEIN TYČINKA NATURAL PROTEIN SKRÝVÁ?

·    Přírodní proteinová tyčinka z kvalitních surovin

·    Vysoký obsah vlákniny, bílkovin a 8,5 % malin

·    Fantastická chuť, měkká a vláčná struktura

·    Rychlá svačinka, kterou máte vždy po ruce

·    Výborně vás zasytí, a ještě si pochutnáte 

 

 

Skladem
55 Kč
Kategorie: Fitness výživa

PROČ JÍST PROTEINOVÉ TYČINKY?

Kvalitní proteinová tyčinka skvěle chutná, zažene hlad a je hodnotným zdrojem dobře stravitelných bílkovin a sacharidů. Je důležité pamatovat, že není protein tyčinka jako tyčinka. Nejvhodnější proteinové tyčinky mají vyvážený obsah makroživin a optimální složení.

Měly by mít nižší energetickou hodnotu, ale o to více bílkovin, a naopak méně tuků. Kvalitní tyčinky obsahují také dostatek vlákniny a pravé ovoce. Díky vybranému složení si na nich můžete pochutnat, ale nerozhodí vám hladinu krevního cukru. Je to také skvělý nástroj pro snížení chutě na sladké.

Z toho důvodu proteinové tyčinky napomáhají hubnutí, ale pozor, to, že je budete jíst ve velkém množství, ještě neznamená, že zhubnete. Důležité je také dodržovat zdravý životní styl, jíst pestrou a vyváženou stravu, sportovat a stravovat se pravidelně. Proteinová tyčinka by neměla sloužit jako náhrada pestré stravy, ale naopak jako vhodný doplněk ke zdravému stravování.

Pouze ve výjimečných případech ji můžete použít jako náhradu svačiny nebo hlavního jídla, ale jenom tehdy, pokud nemáte k dispozici žádné jídlo a zbytečně byste hladověli. Přírodní proteinové tyčinky jsou rychlým řešením, pokud zrovna nemáte po ruce nic k zakousnutí. Stačí si jich pár nachystat do kabelky nebo batohu a těšit se, až přijde jejich čas. 

KAKAOVÉ MÁSLO

Také kakaové máslo obsažené v našich proteinových tyčinkách má spousty pozitivních přínosů pro zdraví! Kakaové máslo se vyrábí lisováním z pražených kakaových bobů, z čehož vzniká žlutá hmota podobná kokosovému tuku. Jeho výhodou je vysoká stabilita, a to díky antioxidantům, které zabraňují jeho žluknutí.

Antioxidanty obsažené v kakaovém másle bojují proti volným radikálům v těle a zabraňují oxidačnímu stresu. Máslo navíc zjemňuje a vyživuje pokožku, má nižší obsah energie než jiné tuky, zároveň však obsahuje zdravé tuky. Je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů a najdete v něm vysoký obsah vitamínu E. Navíc pozitivně působí na psychiku a výborně chutná! 

ČEKANKOVÁ VLÁKNINA

Čekanková vláknina, jinak také inulín, je přírodní látka, která slouží jako prebiotikum. Inulín je sacharid – rozpustná vláknina, která má velmi nízkou energetickou hodnotu. Z toho důvodu ji najdete v potravinách pro diabetiky a v dietních výrobcích. Díky své struktuře se nevstřebává v tenkém střevě, ale prochází tlustým střevem, kde právě slouží jako prebiotikum.

Posiluje zdravou střevní mikroflóru, pozitivně působí na trávení, pomáhá proti zácpě anebo při cukrovce. Je zdrojem výživy pro prospěšné bakterie ve střevě, zejména pro přátelskou bakterii Lactobacillus bifidus. Vyživuje buňky střeva a udržuje rovnováhu střevní mikroflóry. Tím podporuje naše zdraví a chrání nás proti nemocem.

SYROVÁTKOVÁ BÍLKOVINA

Syrovátková bílkovina (syrovátkový protein) je zdroj bílkovin té nejvyšší kvality. Obsahuje také vysoký podíl aminokyselin a nejvyšší podíl bílkovin z přírodních zdrojů. Syrovátková bílkovina pochází z mléka (druhým proteinem též z mléka je kasein) a vzniká jako vedlejší produkt během přeměny mléka na sýr.

Syrovátkový protein je mnohem lepší než ostatní formy proteinů. Tělu poskytuje širokou škálu aminokyselin, které slouží pro budování svalové hmoty, zároveň tělo posilují a regenerují. Syrovátková bílkovina se dobře vstřebává, a navíc působí jako antioxidant. Posiluje imunitní systém a zrychluje metabolismus.

HOVĚZÍ KOLAGEN

Kolagen je důležitou bílkovinou, která má nesčetné pozitivní přínosy pro lidské zdraví. Význam kolagenu v lidském organismu je obrovský. Nejen, že pomáhá ke krásnému a mladistvému vzhledu, ale má také významnější funkci.

Jedná se o nejrozšířenější druh proteinu v našem těle, a zároveň je to nejstarší stavební prvek, který tvoří základ pohybového aparátu u savců. Působí pozitivně na pohybové ústrojí, budování svalů, stav pleti, správné trávení, zdravé srdce a cévy, a navíc zpomaluje stárnutí. Kolagen je zkrátka zázračná bílkovina, která nesmí v našem organismu chybět

NUTRIČNÍ HODNOTY

 

1 porce (50 g)

100 g

Energetická hodnota

774 kj

1548 kj

Tuky

8,5 g

17 g

- z toho nasycené

6 g

12 g

Sacharidy

10 g

21 g

- z toho cukry

10,5 g

21 g

Bílkoviny

10,5 g

21 g

Sůl

0 g

0 g

Vláknina

14,5 g

29 g

Tyčinka neobsahuje, kromě bílé čokolády, žádné přidané cukry. Veškeré cukry pochází z ovocné složky a čokoládové polevy. 

 

PŘÍRODNÍ PROTEINOVÁ TYČINKA NATURALPROTEIN - JAKÉ MÁ SLOŽENÍ? 

Víte, proč jsou proteinové tyčinky od Natural Protein nejlepší? Obsahují totiž vysoký obsah bílkovin, kolagenu, vlákniny a 8,5 % lyofilizovaných malin. Složení tyčinek je zcela přírodní.  

CO OBSAHUJÍ PROTEINOVÉ TYČINKY NATURAL PROTEIN?

Složení: Čekanková vláknina, syrovátková bílkovina, bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin ,vanilkový extrakt), lyofilizované maliny 8,5 %, čekanková vláknina, kokosový olej, kakaové máslo, maltitol, syrovátkový proteinový izolát, kukuřičná vláknina, hovězí kolagen typu I, glycerol, sladidlo: steviol-glykosidy, emulgátor: slunečnicový lecitin.

LYOFILIZOVANÉ MALINY

Lyofilizované maliny jsou maliny sušené mrazem. Jedná se o metodu, která prodlužuje trvanlivost ovoce, zachovává většinu vitamínů i minerálů a neztrácí chuť ani vlákninu. Lyofilizované ovoce je 100% přírodní bez přidaného cukru.

Sušené jahody obsahují přísun vitamínů A, B, D a E, ale také fosforu, draslíku, kobaltu, fluoru, mědi, selenu, železa a sodíku. Také nesmíme zapomenout na vitamín C, jehož množství je srovnatelné s obsahem v citrusových plodech. Jahody také obsahují kyselinu ellagovou, která se řadí k antioxidantům.

Zpět do obchodu