Natural Protein - Přírodní proteinová tyčinka s kolagenem JAHODOVÁ 50 g

PROTEINOVÁ TYČINKA S KOLAGENEM - JAHODOVÁ (50 G)

Proteinová jahodová tyčinka s kolagenem je přírodní protein tyčinka s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a kolagenu. Obsahuje 8,5 % lyofilizovaných jahod a chutná naprosto fantasticky. Stačí se zakousnout!

PŘÍRODNÍ PROTEINOVÁ TYČINKA NATURALPROTEIN - JAKÉ MÁ SLOŽENÍ? 

Víte, proč jsou proteinové tyčinky od Natural Protein nejlepší? Obsahují totiž vysoký obsah bílkovin, kolagenu, vlákniny a 8,5 % lyofilizovaných jahod. Složení tyčinek je zcela přírodní.  

CO OBSAHUJÍ PROTEINOVÉ TYČINKY NATURAL PROTEIN?

Složení: Čekanková vláknina, syrovátková bílkovina, bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin ,vanilkový extrakt), lyofilizované jahody 8,5 %, čekanková vláknina, kokosový olej, kakaové máslo, maltitol, syrovátkový proteinový izolát, kukuřičná vláknina, hovězí kolagen typu I, glycerol, sladidlo: steviol-glykosidy, emulgátor: slunečnicový lecitin.

LYOFILIZOVANÉ JAHODY

Lyofilizované jahody jsou jahody sušené mrazem. Jedná se o metodu, která prodlužuje trvanlivost ovoce, zachovává většinu vitamínů i minerálů a neztrácí chuť ani vlákninu. Lyofilizované ovoce je 100% přírodní bez přidaného cukru.

Sušené jahody obsahují přísun vitamínů A, B, D a E, ale také fosforu, draslíku, kobaltu, fluoru, mědi, selenu, železa a sodíku. Také nesmíme zapomenout na vitamín C, jehož množství je srovnatelné s obsahem v citrusových plodech. Jahody také obsahují kyselinu ellagovou, která se řadí k antioxidantům.

ČEKANKOVÁ VLÁKNINA

Čekanková vláknina, jinak také inulín, je přírodní látka, která slouží jako prebiotikum. Inulín je sacharid – rozpustná vláknina, která má velmi nízkou energetickou hodnotu. Z toho důvodu ji najdete v potravinách pro diabetiky a v dietních výrobcích. Díky své struktuře se nevstřebává v tenkém střevě, ale prochází tlustým střevem, kde právě slouží jako prebiotikum.

 

Skladem
55 Kč
Kategorie: Fitness výživa

 

 

PROČ JÍST PROTEINOVÉ TYČINKY?

Kvalitní proteinová tyčinka skvěle chutná, zažene hlad a je hodnotným zdrojem dobře stravitelných bílkovin a sacharidů. Je důležité pamatovat, že není protein tyčinka jako tyčinka. Nejvhodnější proteinové tyčinky mají vyvážený obsah makroživin a optimální složení.

Měly by mít nižší energetickou hodnotu, ale o to více bílkovin, a naopak méně tuků. Kvalitní tyčinky obsahují také dostatek vlákniny a pravé ovoce. Díky vybranému složení si na nich můžete pochutnat, ale nerozhodí vám hladinu krevního cukru. Je to také skvělý nástroj pro snížení chutě na sladké.

Z toho důvodu proteinové tyčinky napomáhají hubnutí, ale pozor, to, že je budete jíst ve velkém množství, ještě neznamená, že zhubnete. Důležité je také dodržovat zdravý životní styl, jíst pestrou a vyváženou stravu, sportovat a stravovat se pravidelně. Proteinová tyčinka by neměla sloužit jako náhrada pestré stravy, ale naopak jako vhodný doplněk ke zdravému stravování.

Pouze ve výjimečných případech ji můžete použít jako náhradu svačiny nebo hlavního jídla, ale jenom tehdy, pokud nemáte k dispozici žádné jídlo a zbytečně byste hladověli. Přírodní proteinové tyčinky jsou rychlým řešením, pokud zrovna nemáte po ruce nic k zakousnutí. Stačí si jich pár nachystat do kabelky nebo batohu a těšit se, až přijde jejich čas. 

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

 

1 porce (50 g)

100 g

Energetická hodnota

792 kj

1583 kj

Tuky

8,5 g

17 g

- z toho nasycené

6 g

12 g

Sacharidy

12 g

24 g

- z toho cukry

10,5 g

21 g

Bílkoviny

10,5 g

21 g

Sůl

0 g

0 g

Vláknina

13,5 g

27 g

Tyčinka neobsahuje, kromě bílé čokolády, žádné přidané cukry. Veškeré cukry pochází z ovocné složky a čokoládové polevy. 

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dávkování závisí na vašem celkovém jídelníčku, doporučujeme konzumovat proteinové tyčinky jako dopolední či odpolední svačinu. Také může výjimečně posloužit jako nouzová náhrada jednoho z jídel, ale neslouží jako náhrada pestré stravy. Proteinové tyčinky doporučujeme konzumovat 1x denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 

 

Zpět do obchodu