Natural Protein - PROTEINOVÁ TYČINKA S KOLAGENEM - ARAŠÍDOVÁ (50 G)

PROTEINOVÁ TYČINKA S KOLAGENEM - ARAŠÍDOVÁ (50 G)

Proteinová arašídová tyčinka s kolagenem je přírodní protein tyčinka s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a kolagenu. Obsahuje 17 % arašídů a chutná naprosto fantasticky. Stačí se zakousnout!

Vyzkoušejte naši přírodní proteinovou tyčinku s arašídy! Obsahuje vysoký podíl bílkovin, vlákniny a celých 1 000 mg kolagenu. Dále se v ní ukrývá 17 % arašídů a je politá kvalitní bílou čokoládou.

Chuť tyčinky je zcela jedinečná, je měkká, vláčná a vynikající. Chutná naprosto božsky! Navíc vás výborně zasytí, dodá vám energii a je skvělou svačinkou, když zrovna nemáte po ruce nic k jídlu. 

JAKÉ PŘEDNOSTI PROTEIN TYČINKA NATURAL PROTEIN SKRÝVÁ?

·    Přírodní proteinová tyčinka z kvalitních surovin

·    Vysoký obsah vlákniny, bílkovin a 17 % arašídů

·    Fantastická chuť, měkká a vláčná struktura

·    Rychlá svačinka, kterou máte vždy po ruce

·    Výborně vás zasytí, a ještě si pochutnáte

Skladem
55 Kč
Kategorie: Fitness výživa

PŘÍRODNÍ PROTEINOVÁ TYČINKA NATURALPROTEIN - JAKÉ MÁ SLOŽENÍ?

Víte, proč jsou proteinové tyčinky od Natural Protein nejlepší? Obsahují totiž vysoký obsah bílkovin, kolagenu, vlákniny a 17 % arašídů. Složení tyčinek je zcela přírodní.  

CO OBSAHUJÍ PROTEINOVÉ TYČINKY NATURAL PROTEIN?

Složení: Čekanková vláknina, syrovátková bílkovina, arašídy 17 %, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt), čekanková vláknina, kokosový olej, arašídové máslo 4,2 %, kakaové máslo, maltitol, syrovátkový proteinový izolát, kukuřičná vláknina, hovězí kolagen typu I, zvlhčující látka: glycerol, sladidlo: steviol-glykosidy, emulgátor: slunečnicový lecitin.

ARAŠÍDY

Ačkoliv arašídy považujeme za ořechy, ve skutečnosti se řadí k luštěninám. Jsou plodem rostliny podzemnice olejné, která pochází z Jižní Ameriky, a jsou velmi výživné. Představují výborný doplněk stravy s množstvím pozitivních účinků. Mají významné vlastnosti, kvůli kterým byste je určitě měli zahrnout do svého jídelníčku.

Téměř z 50 % jsou arašídy tvořené nenasycenými tuky, zbytek tvoří sacharidy a bílkoviny. Jsou vydatným zdrojem energie a jedná se o poměrně bohatý zdroj bílkovin. Pomáhají ke snižování hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi, aniž by zvyšovaly tělesný tuk. Arašídy dále obsahují minerální látky a vitamíny skupiny B, které jsou nezbytné pro správné fungování nervové i oběhové soustavy.  

ČEKANKOVÁ VLÁKNINA

Čekanková vláknina, jinak také inulín, je přírodní látka, která slouží jako prebiotikum. Inulín je sacharid – rozpustná vláknina, která má velmi nízkou energetickou hodnotu. Z toho důvodu ji najdete v potravinách pro diabetiky a v dietních výrobcích. Díky své struktuře se nevstřebává v tenkém střevě, ale prochází tlustým střevem, kde právě slouží jako prebiotikum.

Posiluje zdravou střevní mikroflóru, pozitivně působí na trávení, pomáhá proti zácpě anebo při cukrovce. Je zdrojem výživy pro prospěšné bakterie ve střevě, zejména pro přátelskou bakterii Lactobacillus bifidus. Vyživuje buňky střeva a udržuje rovnováhu střevní mikroflóry. Tím podporuje naše zdraví a chrání nás proti nemocem.

SYROVÁTKOVÁ BÍLKOVINA

Syrovátková bílkovina (syrovátkový protein) je zdroj bílkovin té nejvyšší kvality. Obsahuje také vysoký podíl aminokyselin a nejvyšší podíl bílkovin z přírodních zdrojů. Syrovátková bílkovina pochází z mléka (druhým proteinem též z mléka je kasein) a vzniká jako vedlejší produkt během přeměny mléka na sýr.

Syrovátkový protein je mnohem lepší než ostatní formy proteinů. Tělu poskytuje širokou škálu aminokyselin, které slouží pro budování svalové hmoty, zároveň tělo posilují a regenerují. Syrovátková bílkovina se dobře vstřebává, a navíc působí jako antioxidant. Posiluje imunitní systém a zrychluje metabolismus.

HOVĚZÍ KOLAGEN

Kolagen je důležitou bílkovinou, která má nesčetné pozitivní přínosy pro lidské zdraví. Význam kolagenu v lidském organismu je obrovský. Nejen, že pomáhá ke krásnému a mladistvému vzhledu, ale má také významnější funkci.

Jedná se o nejrozšířenější druh proteinu v našem těle, a zároveň je to nejstarší stavební prvek, který tvoří základ pohybového aparátu u savců. Působí pozitivně na pohybové ústrojí, budování svalů, stav pleti, správné trávení, zdravé srdce a cévy, a navíc zpomaluje stárnutí. Kolagen je zkrátka zázračná bílkovina, která nesmí v našem organismu chybět

KAKAOVÉ MÁSLO

Také kakaové máslo obsažené v našich proteinových tyčinkách má spousty pozitivních přínosů pro zdraví! Kakaové máslo se vyrábí lisováním z pražených kakaových bobů, z čehož vzniká žlutá hmota podobná kokosovému tuku. Jeho výhodou je vysoká stabilita, a to díky antioxidantům, které zabraňují jeho žluknutí.

Antioxidanty obsažené v kakaovém másle bojují proti volným radikálům v těle a zabraňují oxidačnímu stresu. Máslo navíc zjemňuje a vyživuje pokožku, má nižší obsah energie než jiné tuky, zároveň však obsahuje zdravé tuky. Je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů a najdete v něm vysoký obsah vitamínu E. Navíc pozitivně působí na psychiku a výborně chutná! 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

 

1 porce (50 g)

100 g

Energetická hodnota

938 kj

1875 kj

Tuky

14 g

28 g

- z toho nasycené

6,9 g

14 g

Sacharidy

10 g

21 g

- z toho cukry

8,4 g

17 g

Bílkoviny

12 g

24 g

Sůl

0 g

0 g

Vláknina

9,5 g

19 g

Tyčinka neobsahuje, kromě čokolády, žádné přidané cukry. Veškeré cukry pochází z přírodních surovin a čokoládové polevy. 

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dávkování závisí na vašem celkovém jídelníčku, doporučujeme konzumovat proteinové tyčinky jako dopolední či odpolední svačinu. Také může výjimečně posloužit jako nouzová náhrada jednoho z jídel, ale neslouží jako náhrada pestré stravy. Proteinové tyčinky doporučujeme konzumovat 1x denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 

Zpět do obchodu