Ramissio IMMUNOSHOT

IMMUNOSHOT

Multivitaminová vzpruha v podobě práškového doplňku výživy v sobě koncentruje to nejlepší pro podporu imunitního systému, zdraví kostí, kloubů, pokožky, kardiovaskulárního systému a energetického metabolismu.

Obsahuje přírodní zdroje vitamínu C z aceroly a exotických bobulí, dále vitamíny A, D3, řadu B a zinek. To vše pro podpoření imunity.  

 

Podpora imunity

Vitamín C je pro lidské tělo a pro fungování imunitního systému esenciální. Jako silný antioxidant přispívá k udržení normální funkce imunitního systému v průběhu i po intenzivním fyzickém výkonu, kdy se tělo potřebuje regenerovat. Ke správnému fungování imunity přispívá také pyridoxin (B6), kyanokobalamin (B12), vitamín D3 a zinek

Vitamín C, zinek, riboflavin (B3) a vitamín E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

 

Zdravá pokožka

Vitamín C je rovněž důležitý pro obranný systém pokožky. Díky antioxidačním vlastnostem posiluje kožní bariéru. Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce, která je díky němu pružná a hydratovaná.

Vitamín A, riboflavin (B2), niacin (B3) a zinek taktéž přispívají k udržení normálního stavu pokožky

 

Srdce a oběhový systém

Prostřednictvím cév je v kardiovaskulárním systému organismu distribuován kyslík, hormony, nutriční a odpadní látky. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. 

Krev přenáší v těle kyslík a odvádí CO2. Železo se podílí na okysličování krve.

Vstřebávání železa do těla zvyšuje vitamín C.

Vitamín A a riboflavin (B2) přispívají k normálnímu metabolismu železa. 

Červené krvinky jsou nejběžnější krevní buňky, které přenáší kyslík z plic do všech orgánů. Riboflavin (B2), vitamín B6, vitamin B12 přispívají k normální tvorbě červených krvinek. 

Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Pomáhá produkovat klíčové pohlavní hormony, jako je testosteron a prolaktin, důležité pro sexuální zdraví. 

Tiamin přispívá k normální činnosti srdce a nervové soustavy. 

 

Skladem
990 Kč
Kategorie: Naše produkty

Kosti, svaly, zuby

Zdraví a pevnost kostí, chrupavek i zubů je ovlivněna správnou nutriční výživou. Mezi hlavní látky potřebné pro jejich správnou mineralizaci patří, kromě vápníku i vitamín D a zinek.

Jak uvádí Evropský úřad pro bezpečnost potravin, vitamín D pomáhá snižovat riziko pádu, jež jasně souvisí s nestabilním držením těla a svalovou ochablostí. Pád je rizikovým faktorem zlomenin kostí u mužů a žen ve věku od 60 let.

Vitamín D přispívá i k normální hladině vápníku v krvi, který hraje důležitou roli v udržení silných kostí. Vitamín D i zinek přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Vitamín D se podílí i na normálních funkcích svalů a zubů. Též je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.  

Kolagen je nejvíc zastoupenou bílkovinou v těle. Je součástí struktury kostí, chrupavek, vlasů i nehtů. Díky kolagenu se tkáně regenerují, hydratují a udržuje se jejich elasticita. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím podporuje normální funkce kostí, chrupavek, dásní i zubů.  

 

Energetický metabolismus

Všechny vitamíny a minerály v Immunoshotu se podílí na mnoha procesech energetického metabolismu.

Vitamín C, tiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), pyridoxin (B6) a vitamin B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, ale i k normálnímu metabolismu sacharidů v těle. 

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu. Cystein je ne-esenciání aminokyselina, která podporuje proměnu tuků na energii.

Vitamín B12 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, jehož zvýšená hladina může stát za rizikem mnoha potíží. 

 

Doporučené dávkování: 10g / den

Objem: 300 g

Země původu: Portugalsko

Minimální trvanlivost do: 30.6.2023

 

Složení

Přírodní zdroje vitamínu C (prášek z červené řepy, směs aceroly, bobule maqui, prášek z acaí, prášek camu camu), kyselina askorbová (vitamín C / 1160 mg / 1450 % RHP), retinol acetát (vitamín A / 800 mg / 100 % RHP, neaktivní sušené droždí (nikotinamid (niacin B3/PP / 15,3 mg / 96 % RHP), tokoferol (vitamín E / 11,2 mg / 93 % RHP), riboflavin (vitamín B2 / 1,37 mg / 98 % RHP), thiamin hydrochlorid (vitamín B1 / 1,15 mg / 104 % RHP), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 / 1,51 mg / 108 % RHP), kyselina listová (vitamín B9 / 202,5 mg / 101 % RHP), cholekalciferol (vitamín D3 / 100 mg / 2000 % RHP), kyanokobalamin (vitamín B12 / 2,48 mcg / 99 % RHP), biotin (vitamín B7 / 49,5 mcg / 99 % RHP), D-pantothenát vápenatý (vitamín B5 / 5,72 mg / 95 % RHP), síran zinečnatý (25 mg / 250 % RHP), kyselina citronová, přírodní aroma, isomaltulóza, citrát sodný, zahušťovadlo xantanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo steviol-glykosidy. 

   

Upozornění 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

 

Jedná se o doplněk stravy

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve.

Doporučujeme, abyste si sami udělali vlastní výzkum účinků látek v produktu. Věříme, že vám tyto dary přírody pomohou zlepšit život.

 

Vyrobeno pro

RAMISSIO LTD, London, Great Britain

Office Q, 35a Astbury Road, SE15 2NL

Zpět do obchodu