Ramissio Royal

Kolagenový rybí nápoj , pro krásnou pleť i zdravé klouby, 8000 MG v jedné dávce.

Kolagenový drink s příchutí borůvky s obsahem rybích kolagenových peptidů, glukosaminu a chondroitinu, obohacen o niacin a vitamin C. Přispívá k omlazení pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a pomáhá vyživovat celkový pohybový aparát – kosti, klouby i šlachy.

Skladem
1 490 Kč

Biologicky aktivní hydrolyzovaný rybí kolagen v kombinaci s glukosaminem a chondroitinem ze žraločí chrupavky pro omlazení a rozzáření pleti. Pomáhá při regeneraci kloubů, kostí a šlach.  

 

Glukosamin je sloučenina, která vzniká z glukózy a je jednou ze složek tvořících kloubní chrupavku. Podílí se na vývoji tkání nezbytných pro správnou funkci kloubů a na regeneraci kloubní chrupavky.  

 

Kloubní výživa

Chondroitin obsažený v produktu Ramissio Royal je ze žraločí chrupavky. Je také jednou ze základních molekul mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky. Podílí se na udržení pružnosti i pohyblivosti kloubů a pomáhá promazávat chrupavčitou tkáň.

 

Zdraví pokožky

Kolagen 1. typu se přirozeně nachází v pokožce a tvoří v ní až 70% bílkovin. Pomáhá ji vyživovat, zlepšuje její elasticitu a hydratuje ji. Díky němu vypadá pokožka zdravě, je hladká a méně vrásčitá. S přibývajícím věkem naše vlastní produkce kolagenu klesá, což se může projevit na kvalitě pokožky. Doplňovat rybí kolagen 1. typu je vhodné zejména pro lidi, kteří chtějí udržovat svou pokožku mladou a krásnou. 

 

Silné kosti

Kolagen je součástí struktury kostí. Stará se o jejich mineralizaci. Díky tomu jsou kosti pevnější a odolnější vůči úrazům spojeným se sportovním výkonem.

Příchuť: Borůvková

Doporučené dávkování pro prevenci: 25 ml denně

Balení: 500ml (20 denních dávek). Po otevření uložte do lednice.

Země původu: Česká republika

Minimální trvanlivost do: 27.05.2024

 

Složení v dávce 50 ml, kterou doporučujeme při akutních potížích

Rybí kolagenové peptidy 8 000 mg, Kyselina citronová monohydrát 600 mg, Maltodextrin 600 mg, Glukosamin sulfát 316 mg, Chondroitin sulfát 167 mg, Borůvkový prášek 45 % 100 mg, Borůvkové aroma 100 mg, Xantanová guma 80 mg, (Vitamin B3) Niacinamide 16 mg, Sukralóza 4 mg, Vitamin C (Kyselina askorbová) 1,7 mg, Sorban draselný 60 mg, Benzoan sodný 60 mg  

 

Upozornění 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro osoby citlivé na ryby, měkkýše a korýše. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním např. onemocněním štítné žlázy, užíváte-li Warfarin či jiné léky ovlivňující srážlivost krve nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Po otevření uložte do lednice.

Jedná se o doplněk stravy

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve.

Doporučujeme, abyste si sami udělali vlastní výzkum účinků látek v produktu. Věříme, že vám tyto dary přírody pomohou zlepšit život.

 

Růst vlasů a nehtů

Kolagen se přirozeně nachází v nehtech a ve vlasových folikulech z nichž vlasy vyrůstají. Nedostatkem kolagenu jsou vlasy a nehty lámavé a křehké. Doplňováním této látky a vitaminu C dostávají vaše vlasy a nehty potřebnou výživu, aby byly zdravé, pevné a zářící.

 

Regenerace

Nedostatek kolagenu v těle se projevuje s přibývajícím věkem, vysokou fyzickou zátěží, nebo nezdravým životním stylem. Postupně může dojít ke zhoršení kvality kloubů, kostí, nebo svalů. 

Kolagenová výživa je vhodná pro starší lidi i pro sportovce trpící problémy s klouby. Díky kolagenu se tkáně pokožky a kloubů regenerují.

 
Hojení ran

Podle klinických studií je rybí kolagen nejvhodnějším biomateriálem pro výměnu nebo obnovu poškozených tkání. Urychluje hojení popálenin, ran, vředů a poskytuje jim antimikrobiální ochranu.  

Niacin (vitamin B3), také přispívá k normálnímu stavu nejen metabolismu a nervového systému, ale také zdraví kůže. 

Příchuť: Borůvková

Doporučené dávkování pro prevenci: 25 ml denně

Balení: 500ml (20 denních dávek). Po otevření uložte do lednice.

Země původu: Česká republika

Minimální trvanlivost do: 27.05.2024

 

Složení v dávce 50 ml

Rybí kolagenové peptidy 8 000 mg, Kyselina citronová monohydrát 600 mg, Maltodextrin 600 mg, Glukosamin sulfát 316 mg, Chondroitin sulfát 167 mg, Borůvkový prášek 45 % 100 mg, Borůvkové aroma 100 mg, Xantanová guma 80 mg, (Vitamin B3) Niacinamide 16 mg, Sukralóza 4 mg, Vitamin C (Kyselina askorbová) 1,7 mg, Sorban draselný 60 mg, Benzoan sodný 60 mg  

 

Upozornění 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro osoby citlivé na ryby, měkkýše a korýše. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním např. onemocněním štítné žlázy, užíváte-li Warfarin či jiné léky ovlivňující srážlivost krve nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 

 

Jedná se o doplněk stravy

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve.

Doporučujeme, abyste si sami udělali vlastní výzkum účinků látek v produktu. Věříme, že vám tyto dary přírody pomohou zlepšit život.

 

Vyrobeno pro

RAMISSIO LTD, London, Great Britain

Office Q, 35a Astbury Road, SE15 2NL

Zpět do obchodu