Ramissio - Vitamin C 3 + 1 Zdarma

Ramissio Vitamin C 3+1

Vitamin C z přírodních zdrojů ve formě tobolek pro efektivní podporu metabolismu, imunitního systému a produkce kolagenu. 

 

 

Skladem
1 440 Kč
Kategorie: Naše produkty

Vitamin C je esenciální vitamin, který si tělo neumí samo vyrobit. Nicméně pro správnou funkci imunitního systému je absolutně nepostradatelný. Podporuje produkci bílých krvinek – lymfocytů a fagocytů, které stojí v první linii v boji proti patogenům. Přispívá tak k normální funkci imunitního systému. 

Jako silný antioxidant ochraňuje zdravé buňky před škodlivými molekulami – volnými radikály. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem v organismu. 

 

Vitamin C je potřebný k syntéze kolagenu v těle. Kolagen je nejvíc zastoupenou bílkovinou v lidském těle. Tvoří strukturu kostí, kloubů, kůže, orgánů a šlach. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže i zubů. 

 

Vitamin C se podílí na metabolismu vícerých metabolických přeměn v organismu, včetně vstřebávání aminokyselin, karnitinu, kolagenu a hormonů. Přispívá tak k normálnímu energetickému metabolismu. 

Vitamin C podporuje struktury neuronů. Přispívá tak k normální činnosti nervové soustavy. 

Jako silný antioxidant je vitamin C součástí ochrany některých mozkových činnosti jako je myšlení a paměť. Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti. 

Tělo potřebuje železo k tvorbě červených krvinek a ke okysličování krve. Nedostatek kyslíku v krvi způsobuje únavu a vyčerpání. Vitamin C zlepšuje absorpci železa ze stravy a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

 

Složení v 1 tobolce: Extrakt z aceroly (17% vit. C / 200mg / 42,5 RHP), Extrakt z rakytníka (10% vit. C / 100mg / 12,5 RHP), Extrakt ze šípku (8% vit. C / 100mg / 10 RHP), Kyselina askorbová (synt. / 230mg / 288 RHP)

 

Doporučené dávkování: 1 – 2 tobolek denně

Objem: 60 tobolek

Země původu: Česká republika

Minimální trvanlivost do: 24.5.2024

 

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem.

Zpět do obchodu