Rays Anti-Age 3+1 ZDARMA

Rays Anti-Age 3+1 ZDARMA

Elixír mládí pro opětovně mladistvý vzhled

Anti-age není jen o kráse a hybnosti. Nabízí toho pro vás mnohem více...

Balení Rays Anti-Age obsahuje 120 denních dávek.

Díky komplexnímu složení je benefitů celá řada – pečovat o své tělo totiž musíme jak navenek, tak zevnitř.

  • hydratace a omlazení pokožky
  • regenerace a hojení
  • přísun antioxidantů
  • podpora metabolismu
  • posílení imunity
  • mineralizace kostí
  • výživa pro svaly a klouby

 

Není kolagen jako kolagen

Jaký je rozdíl mezi Rays Anti-Age a jinými kolageny, které zaplavují trh?

I na zdroji a způsobu, jakým je kolagen získáván, totiž záleží.

Nekvalitní kolagen: Ryby z velkochovů, z kterých je kolagen získáván, jsou krmeny granulemi a chovány v kádích ve vysokém počtu. Proto je kolagen z těchto líhní také levnější.

Kvalitní kolagen Rays: Z udržitelného chovu kanadských  tresek. Ryby žijí ve svém přirozeném prostředí, kde mají dostatek prostoru pro život. Kolagen z nich je několikanásobně kvalitnější. Jeho získávání je však o to nákladnější.

 

Skladem
5 550 Kč
Kategorie: Naše produkty

Kolagen

Bílkovina kolagenu je přirozenou součástí lidského těla. Rybí kolagen v Rays Anti-Age je kolagenem 1. typu. Stejný typ kolagenu se nachází v pokožce, vlasech i nehtech. Kolagen zajišťuje pokožce pružnost, hydrataci a krásný mladistvý vzhled.

Až 22 jedinečných ingrediencí od bioaktivního mořského kolagenu přes ceramidy, kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10 až po různé druhy dalších anti-age látek pro dokonalou výživu a podporu krásy pokožky, vlasů, nehtů, ale i kostí a kloubů.

 

Ceramidy

Ceramidy v Rays Anti-Age jsou extrahované lipidy z pšeničných klasů, které mají podobnou lipidovou strukturu jako ty v naší pokožce. Zajišťují správné fungování ochranné kožní bariéry.

 

Skladba ingrediencí prospívá

... pokožce

Zatímco Ceramidy a kyselina hyaluronová pokožku metabolickou cestou hydratují, kolagen se stará o pružnost a strukturu kožních tkání. Resveratrol bromelain dodávají pokožce antioxidanty, které ochraňují zdravé buňky v pokoce před poškozením a předčasným stárnutím. 

 

... nehtům

Zinek obsažený v kolagenovém nápoji nehty vyživuje a zpevňuje. Nehty se nelámou, netřepí a jsou znatelně pevnější. Díky kolagenu také rychleji rostou a jsou dokonale vyživené.

 

... vlasům

Nejkvalitnější kolagen má malé molekuly, které se do těla lépe vstřebávají a dostávají i do vlasových folikul. Díky němu jsou vlasy zdravější, pevnější a rychleji rostou.

Doporučené dávkování:  8 g denně

1 sáček rozmíchejte ve 300 ml vody. Před použitím dobře promíchejte. 

Obsah: 120 x 8g, péče na 120 dní

Země původu: Portugalsko

Minimální trvanlivost do: 31.10. 2022

Jedná se o doplněk stravy

 Balení Rays Anti-Age obsahuje 120 denních dávek.

* jedná se o doplněk stravy

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve.

Kyselina hyaluronová

Přirozená látka pro lidské tělo. Díky své vlastnosti pojit vodu, zvyšuje pružnost a hydrataci kůže, čímž se zjemňují vrásky a urychluje regeneraci kůže.

Složení

Účinné látky: hydrolyzovaný kolagen 5000 mg , kyselina hyaluronová 80 mg , bromelain 40mg , resveratrol 16 mg , beta karoten 15 mg , ceramidy 60 mg , L. karnosin 160 mg , L. glutathion 20 mg , koenzym Q10 15 mg , vitamin E 20,1 mg , vápník 75 mg , draslík 25 mg , železo 9 mg , zinek 7,5 mg , hořčík 50 mg , citrát manganatý 7,5 mg , měď 1 mg , selen 150 mcg , molybden 75 mcg , chrom 250 mcg , jód 75 mcg

Neaktivní látky: mikrokrystalická celulóza , dextróza , kyselina citrónová , prášek z agáve , sorbitol , přírodní aroma bobulových plodů , oxid křemičitý , sukralóza

 

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem.

 

Zpět do obchodu