Revitablu

Revita BLÚ – aktivátor kmenových buněk, ELIXÍR MLÁDÍ – DARUJTE ZDRAVÍ !

Přípravek RevitaBlū™ vyvinutý průkopníkem ve výzkumu kmenových buněk je rostlinná směs z modrozelené řasy AFA, rakytníku řešetlakového, betaglukanů, sinic a aloe vera s práškem z kokosové vody. Jde o osvěžující nápoj, který chutná stejně dobře jak funguje.

Skladem
3 700 Kč
Kategorie: Péče o tělo

V organizmu musí docházet ke správnému vyplavování kmenových buněk z kostní dřeně, kde je jejich úložiště, abychom se cítili fit. Tento mechanizmus je velmi často zpomalený a postupem času nefunkční. Proto vznikají tzv. nevyléčitelné nemoci dávno předtím, než se objeví jejich první příznaky. Tento proces lze velmi úspěšně nastartovat přírodním produktem REVITABLÚ, který obsahuje složku, která aktivuje kmenové buňky a následně nastartuje vyplavování našich vlastních kmenových buněk.Proto je dobré tento produkt používat ke správné funkci tohoto přirozeně opravného systému.

Kategorie: Antiage, Antioxidanty, Doplňky stravy

 

Divoce rostoucí modrozelená řasa, je JEDNA Z NEJVÝŽIVNĚJŠÍCH POTRAVIN na planetě, bohatá na silné živiny.

Řasy jsou divou potravinou s fantastickým množstvím fytochemikálií, obrovským výběrem antioxidantů, minerálů jako železo, zinek, selen a hořčík, aminokyselin, vitamínů, enzymů a velkého množství dalších jedinečných živin. Modrozelené řasy jsou také jedním z nejbohatších potravinových zdrojů antioxidantů včetně karotenoidů betakarotenu, lykopenu a luteinu, chlorofylu a fykocyaninu. Je velmi užitečná při detoxikaci. Dále byla prokázána podpora imunitního systému, zastavení nachlazení a chřipky u prvních příznaků onemocnění.

AFA je přeplněna chlorofylem, který pomáhá budovat naši krev díky přítomnosti pyrolového kruhu identického s pyrolovým kruhem nalézajícim se v hemoglobinu. Chlorofyl pomáhá bojovat proti leukemii jako i určitým formám rakoviny kůže a jater aj. Navíc zbavuje střeva nepříjemného pachu. AFA též obsahuje výjimečně vysokou koncentraci modrého pigmentu fykocyaninu, který stimuluje imunitní systém a podporuje produkci kmenových buněk kostní dřeně.

 

Revita BLÚ – přirozeně vyživuje a podporuje vaše tělo. Synergicky funguje i s dalšími produkty např. FINITIzpomalení stárnutí na genetické úrovni, RESERVE – přírodní antioxidanty – ochrana DNA. Skvělý přírodní doplněk stravy pro všechny, kteří dbají na zdravý životní styl.

Balení a užití: 30 sáčků v krabici 212,1 g (7,5 oz). Smíchejte 1 balíček v 250 ml vody a vychutnejte si.

Společnost Jeunesse Global je světový leader v oblasti antiage, medicinálního výzkumu aktivace a tvorby vlastních kmenových buněk a zpomalení procesů stárnutí přímo na genetické úrovni. Ve výzkumech Jeunesse pracují jedni z nejlepších lékařů a vědců světa s Nobelovými cenami nebo nominacemi. Některé produkty jsou patentovány nebo získaly světová ocenění za výrobky roku.

Produkty JEUNESSE jsou založeny na nejpokročilejší a nejmodernější technologii.

Revita BLÚ je součástí Y.E.S. Youth Enhancement System™ –  Systém Obnovy Mládí, který byl pečlivě vyvinut, aby zkombinoval své produkty do jednoho uceleného systému.

Složení:

Betaglukan je nejúčinnější přírodní imunostimulátor, unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu. Ničí mikroby i rakovinné buňky, zvyšuje krvetvorbu poničenou radiací nebo chemoterapií. Dokáže snižovat hladinu cholesterolu a zabraňuje nepříjemným účinkům stresu.

Rakytník řešetlákový účinně pomáhá léčit střevní záněty, žaludeční vředy, tlumí bolesti, podporuje hojení ran a působí také jako prevence sklerózy. Díky rakytníku se posiluje imunita organismu a zvyšuje se odolnost proti stresu, má detoxikační účinky na organismus a při revmatických chorobách pomáhá odbourávat škodliviny z těla.

Aloe vera má posilující účinky, regeneruje oslabený imunitní systém, posiluje při stresu, nervozitě a neklidu. Pomáhá při potížích s trávením a zánětech střeva.

Modrozelené řasy AFA jsou na planetě 3,5 bilionu let a obývají svoje přirozené, původní místo výskytu, jezero Klamath. Přibližně 200 km2 dělá z jezera Klamath největší jezero v Oregonu, které se navíc nalézá v relativně vysoké nadmořské výšce 1261 m nad mořem. Jezero je tedy prakticky nedotčeno průmyslovou aktivitou a znečištěním.

Řasy mají spoustu fascinujících vlastností, ale ta jedna z nejvýznamnějších je pozitivní účinek NA MYSL – MOZEK – NERVOVOU SOUSTAVU. Řasa je elixírem pro mozkový-myšlenkový komplex. Zlepšuje funkci hypotalamu -podvěsek mozkový, čímž upravuje funkci endokrinních žláz – nadledvinek, štítné žlázy, slinivky.

Divoce rostoucí modrozelená řasa, je JEDNA Z NEJVÝŽIVNĚJŠÍCH POTRAVIN na planetě, bohatá na silné živiny.

Řasy jsou divou potravinou s fantastickým množstvím fytochemikálií, obrovským výběrem antioxidant

Zpět do obchodu