ZDRAVÍ Z ÚLU - PŘÍRODNÍ MEDOVÉ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY

MEDOVÉ DOPLŇKY

Izraelská společnost vyvíjí, vyrábí a prodává koncentrované doplňky strav na bázi včelích produktů. Jejich produkty jsou vyráběny včelami, které jsou krmeny pouze rostlinnými látkami s vědecky ověřenými a cílenými zdravotními účinky. 

Izraelská výživová doplňková řada s důrazem na přírodu, včely a med. Všechny ingredience projdou přes trávící trakt včely a tím umocní své účinky! Mely (Medy) jako např. LifeMel má klinické studie z prestižních francouzských unverzit. Studie z těchto institucí zjistily výsledky jeho příznivého účinku na počet bílých krvinek pro pacienty prochazející chemoterapií. Firma nabízí také několik dalších medů, které se řeší různé problémy jako menopauzu, nachlazení, imunitu nebo třeba trávení.

Med obsahuje různé prospěšné minerální látky a sloučeniny, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních rostlinách, které včely konzumují. Tento přírodní proces ZufGlobus posunuli dále. Místo květového nektaru, který včely obvykle konzumují, krmíme naše včely speciálně připravenými extrakty z botanických bylin, které jsou známé svými zdraví prospěšnými účinky a jsou uvedeny v lékopise Světové zdravotnické organizace. Každá receptura byla vyvinuta pro specifický zdravotní přínos. Výsledkem jsou bioaktivně koncentrované včelí produkty s cílenými benefity. Výrobky ZufGlobus nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. ZufGlobus úzce spolupracuje se světově uznávanými laboratořemi a odborníky, aby neustále zlepšovali kvalitu našich výrobků a zajistili jejich bezpečnost i účinnost.

 

V čem jsou jiné?

 

Včelám jsou podávány:  

- vybrané byliny pro umocnění jejich účinku

- kvalita z Izraele

- studie z přestižních univerzit o účincích medů

                                   

BRONCHOMEL
590 Kč
1467
Snímek obrazovky 2022 11 09 v 13.45.04
1 180 Kč
1470
2 položek celkem
Zpět do obchodu