ageLOC Galvanic Spa Facial Gels pro anti-ageing zařízení - 1 box

VELIKOST BALENÍ

4 AMPULKY PRE-TREAT GELU & 4 AMPULKY TREATMENT GELU; 4 ML V AMPULCE

Popis produktu

Speciální gely v kombinaci s použitím Galvanic Spa pozvedají kontury pokožky, odstraňují nečistoty a vyživují pokožku do hloubky a zároveň pomáhají viditelně redukovat vrásky a linie. Molekula ageLOC se zaměřuje na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhá odhalit váš mladistvý vzhled, nastartuje produkci kolagenu a elastinu v pleti a zároveň pozastavuje stárnutí pleti až na 72 hodin. 

Proč si ho zamiluji? 47% zlepšení poklesnutých víček po 4 týdnech* 48% zlepšení elasticity pokožky po 4 týdnech* 47% pevnější pokožka po 4 týdnech* * Výsledky získané roce 2020 z odborného hodnocení třetí stranou na základě 4týdenní in vivo, jednoduše zaslepené randomizované studie založené na používání spotřebiteli, provedené u 30 žen, které tento systém používaly třikrát týdně.  

 

Proč ho mám používat?

Pre-Treat Gel spolu s ageLOC Galvanic Spa:

 • Váže na sebe nečistoty a čistí póry.
 • Výtažky z měsíčku (výtažek z květů Calendula officinalis) a z mořské řasy (výtažek z Macrocystis pyrifera) zklidňují a ošetřují pleť.
 • Rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji.

 

 • Složky ageLOC se zaměřují na základní zdroje stárnutí, aby zachovaly mladistvý vzhled pleti a omezily projevy stárnutí.
 • Odstraňuje nečistoty, na něž byl zaměřen přípravný krok před-ošetření. 
 • Zlepšuje hydrataci pokožky a zanechává ji neuvěřitelně hebkou, čistou a svěží. 
 • Látky vyživující pleť, jako jsou arginin, extrakt z jasmínu (extrakt z Jasminum officinale) a olej z květů Rosa damascena, oživují a posilují unavenou, stresovanou pokožku.
 • Výtažek ze zeleného čaje (Extrakt z listů Camellia sinensis) pomáhá bojovat proti negativním účinkům oxidačního stresu způsobeného stresovými faktory v prostředí.
 • Extrakt z Jania rubens, druhu řas pěstovaných v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA), pomáhá snižovat výskyt linek a vrásek a zlepšuje hebkost pleti.

 

Oba gely spolu s ageLOC Galvanic Spa:

 • Pomáhají viditelně redukovat linky a vrásky a odhalují pevnější, vypnutější, konturovaný, zářivý vzhled za pouhých pět minut*.
 • Revitalizují vzhled pleti tak, že si výsledků všimnou i ostatní – to vše během několika pětiminutových ošetření každý týden*.
 • Díky odstranění nečistot pomáhají zlepšit přirozenou vitalitu pleti.
 • Galvanické proudění podporuje dodání prospěšných složek do epidermis.
Skladem
Značka: Nu Skin
1 249 Kč –20 % 999 Kč
Kategorie: Naše produkty
Snímek obrazovky 2023 07 18 v 15.18.30
1 249 Kč –20 %

Jak ho mám používat?

Pro dosažení viditelných regeneračních a osvěžujících účinků provádějte tuto proceduru dvakrát až třikrát týdně.

Použijte po vyčištění pleti pomocí vašeho oblíbeného čisticího přípravku Nu Skin. Připevněte nástavec ageLOC Face Conductor k zařízení ageLOC Galvanic Spa.

PRVNÍ KROK

Obsah ampulky s před-ošetřujícím gelem ageLOC Pre-Treat Gel rovnoměrně aplikujte na celý obličej a krk, vyhněte se přitom oblasti očí, očních víček a rtů. 

DRUHÝ KROK

Stlačte tlačítko výběru, dokud se na displeji nezobrazí číslo 1 (2 minuty).

TŘETÍ KROK

Důkladně si navlhčete ruce přípravkem NaPCA Moisture Mist nebo vodou. Vlhkou rukou držte zařízení a dotýkejte se přitom chromové destičky na zadní straně. Poté začněte pomalu hlavicí nástavce přejíždět po pokožce. Vyhýbejte se přitom citlivým oblastem, jako jsou oči, oční víčka a rty.

ČTVRTÝ KROK

Na konci galvanického ošetření vydá zařízení dlouhé pípnutí následované dvěma krátkými pípnutími a automaticky se vypne. Přebytečný gel odstraňte z pokožky a ze zařízení pomocí vlhkého ručníku.

PÁTÝ KROK

Celý postup opakujte s celou lahvičkou ageLOC Treatment Gel a výběrem aplikace číslo 2 (3 minuty) na vašem zařízení.    

 

 

Složení

Pre-Treat Gel:
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Potassium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Treatment Gel spolu s ageLOC:
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Arginine, Adenosine, Oryza Sativa Extract, Jania Rubens Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sorbic Acid. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: