CASMARA - PROFESIONÁLNÍ PROGRAM EYE PERFECTION

 

Profesionální ošetření na bázi rostlinných výtažků, růstových faktorů a technologie vycházející z karboxyterapie, které bylo speciálně vyvinuto pro omlazení očního okolí.

Neboť pleť kolem očí je extrémně jemná a citlivá a jako první prozradí náš věk a odhalí i stres a únava. Program Eye Perfection obnovuje, zpevňuje a vyhlazuje pleť kolem očí. Viditelně redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima.

 

Povislá víčka, tmavé kruhy a váčky pod očima, vrásky mezi obočím a kohoutí stopy jsou hlavními projevy stárnutí našeho pohledu. Jsou vyvolány ztrátou pevnosti tkání, zadržováním vody či nedostatečnou hydratací. Navíc se pleť postupem času ztenčuje a dochází ke zhoršení kvality vlásečnic, tzn. k zvýšení jejich propustnosti, což vede k viditelně namodralému odstínu pod okem.

 

Casmara přináší jedinečné složení pro účinné omlazení pohledu.  Rostlinné výtažky prověřené čínskou medicínou, růstové faktory a technologie na bázi karboxyterapie. Tato revoluční kombinace odstraní a oddálí známky stárnutí kolem očí a přináší odpočatý a viditelně omlazený pohled už od prvního ošetření.

 

 

 

 

 

 

Účinky

  • Maže vrásky kolem očí, mezi obočím a kohoutí stopy.
  • Zmenšuje a zjemňuje hloubku vrásek (efekt botox-like).
  • Redukuje tmavé kruhy pod očima, rozzáří pohled a přináší odpočatý vzhled.
  • Redukuje váčky pod očima, tzn. má drenážní efekt - zmenšuje otok.
  • Liftingový efekt pro zpevnění a vyhlazení pleti očního okolí.

Hlavní aktivní složky

  • RŮSTOVÉ FAKTORY: jedná se o komplex látek podobných lidské placentě, který se skládá z 5 růstových faktorů, vitaminů a aminokyselin, které vzájemně podporují svůj vysoce regenerační účinek. Stimulují buněčnou aktivitu, přinášejí výživu buňkám, podporují tvorbu kolagenu a elastinu a napravují škody způsobené vlivem času.  Tato kombinace látek způsobí, že kožní buňky se začnou chovat jako mladé buňky a pleť očního okolí vypadá intenzivně hydratována, je pružnější a pevnější a vrásky jsou menší a jemnější.  Výsledkem je hloubkové omlazení pleti.
  • B-TECH KOMPLEX: kombinace 5 rostlinných výtažků, které jsou prověřeny z medicínských postupů v Číně, Indii či Jižní Americe a účinně působí proti váčkům a kruhům pod očima. Tento komplex je bohatý na flavonoidy, polyfenoly a fenolové kyseliny, tedy látky, které viditelně zmírňují otoky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima, díky svému antioxidačnímu a ochrannému efektu.
  • EYE LIFTING (Oční lifting): představuje spojení 2 bílých květů, a to hlohu obecného a jasmínu arabského, které jsou široce používány v ajurvédské medicíně. Tento komplex má dvojitý zpevňující účinek, který přináší intenzivní lifting pro oční okolí, zároveň zvyšuje tvorbu kolagenu a brání jeho degradaci a udržuje pleť pevnou a pružnou. Navíc zlepšuje mikrocirkulaci, a tím i přísun živin buňkám očního okolí.
  • RETINOL-V: vysoce účinná omlazující a obnovující látka na bázi výtažku ze semínek z Babchi, indické rostliny využívané v ajurvédě, působí podobně jako retinol, ale je mnohem účinnější. Zcela nová aktivní látka, která je schopná urychlit proces buněčné obnovy, neboť mladé buňky s vyšší úrovní hydratace nahradí ty nejstarší.
  • VÝTAŽEK Z OKURKY: Okurka je bohatá na minerály, stopové prvky, vitaminy, kyselinu listovou, draslík a vápník. Zmírňuje zánět očního okolí a působí intenzivně proti známkám únavy.  Výsledkem je svěží, odpočatý pohled.