AQUACTIVE HYALURON EYE Hydratační oční krém

AQUACTIVE HYALURON EYE

Hydratační oční krém

Skladem
Značka: PHYRIS
1 015 Kč
Kategorie: PHYRIS AQUAactive

Poskytuje intenzivní hydrataci, vyhlazuje a redukuje vysušené linie.
Intenzivně hydratuje a zároveň dodává pleti cenné minerály.
Poskytuje pleti nepřetržitou vlhkost a zabraňuje pocitu pnutí.

Přípravek pro zvýšení hydratace žíznivé pleti. AQUActive HYALURON EYE dodává intenzivní hydrataci pro zářivě krásné oční okolí. Krém s různými druhy kyselinou hyaluronové trvale doplňuje zásoby vlhkosti v pleti a má krémovou, lehkou konzistenci. Intenzivně hydratuje oční okolí a dodává mu hladší vzhled. Jeho vodní vůně připomíná horský vodopád, ponoření do chladivé vody pod ním. AQUActive HYALURON EYE dodává intenzivní hydrataci pro zářivě krásné oční okolí.

Aktivní látky

  • Klasický Hyaluron - Biotechnologicky získaná vysokomolekulární kyselina hyaluronová. Vytváří hydratační film, který leží na povrchu pokožky a zajišťuje okamžité vyhlazení a intenzivní péči o pokožku. hydratační účinek.
  • Ekvivalent hyaluronu - Výtažek podobný hyaluronu získaný z čínského ucha stříbrného. Usazuje se na pokožce jako hydratačnímu filmu, vyhlazuje, intenzivně hydratuje a navíc poskytuje pleti hydratační účinek.
  • Depot Hyaluron - Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, vícelamelově zapouzdřená ve více vrstvách. V důsledku toho, tato varianta kyseliny hyaluronové nepřetržitě hydratuje pokožku, poskytuje trvalé uvolňování účinek a zabraňuje pocitu pnutí. Zásoby vlhkosti jsou doplněny a celkově distribuce vlhkosti je podporována.

Použití

Ráno a večer po vyčištění pleti naneste na pleť AQUActive SOMI, poté naneste AQUActive HYALURON EYE o velikosti hrášku a jemně jej vmasírujte do pleti, následně ji hýčkejte dalšími přípravky AQUActive.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: