CASMARA AGE Defense Box

Casmara Age Defence 

OBSAH SETU BEAUTY SECRETS BOX:

• Age Defense Hydro-Nutri Cream 50 ml
• Power Lift 4D Super Concentrate 15 ml

 

Krém AgeDefense 50 ml - proti známkám stárnutí

udržuje pleť zdravou a mladistvou

Pleťový krém s velmi příjemnou fluidní texturou a výrazným účinkem proti známkám stárnutí. Exkluzivní složení na bázi probiotik, prebiotik a dalších aktivních složek zpracovaných pomocí nejmodernějších technologií.

 

Pozitivní účinky pre & probiotik na naše zažívání jsou velmi dobře známé. Vědecké výzkumy v oblasti profesionální péče o pleť prokázaly, že pre & probiotika jsou životně důležitá také pro mladistvý vzhled, zdraví a optimální kondici naší pleti.

Program Anti-age Defense díky obsahu těchto látek posiluje svrchní ochranný plášť pokožky, takže vytváří skutečný obranný štít proti plynutí času. Zevnitř i z vnějšku bojuje proti všem příznakům předčasného stárnutí. Koriguje stávající známky stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových.

Skladem
Značka: CASMARA
1 790 Kč
Kategorie: CASMARA

Krém s velmi příjemnou fluidní texturou a výrazným účinkem proti známkám stárnutí. Exkluzivní složení na bázi prebiotik, probiotik a dalších aktivních složek zpracovaných pomocí nejmodernějších technologií.

Posiluje vrchní ochrannou bariéru pleti (Ecoflora). Vytváří na pleti ochranný štít proti agresivním vlivům, které zapříčiňují předčasné stárnutí pokožky. Redukuje stávající známky stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových. Udržuje pleť zdravou a mladistvou.

Globální anti-aging s celkovým zlepšením stavu pleti o 360°.

 

Dárek zdarma plážová taška

Účinky pleťového krému AGEDEFENSE:

 • přináší optimální hydrataci a výživu pokožky
 • urychluje proces buněčné obnovy
 • stimuluje tvorbu nového kolagenu a zlepšuje soudržnost keratinocytů
 • zlepšuje biosenzorickou schopnost pleti

 

Aktivní složky krému AGEDEFENSE:

 • Komplex pro- a prebiotik - má silný anti-agingový účinek. Brání dehydrataci a nedostatečné výživě. Navrací pleti mladistvou pevnost a hustotu tím, že stimuluje tvorbu nového kolagenu. Redukuje množství i hloubku vrásek. Stimuluje náležité fungování kožních buněk, jejich růst a regeneraci.
 • D-Protect - připravuje pleť na to, aby byla schopná se účinně bránit patogenům, způsobující předčasné stárnutí pokožky. Zároveň čistí a vyhlazuje kožní mikroreliéf. Pleť je projasněná a dokonale chráněná.
 • Pollu-Block - inovační aktivní složka s detoxikačním účinkem proti působení znečištěného ovzduší. Omezuje oxidační poškození pokožky.
 • Jojobový a včelí vosk - přírodní aktivní složka, která podporuje pronikání aktivních látek do pokožky. Přináší dlouhotrvající hydrataci.
 • Skinadapt - aktivní složka na bázi technologie probiotik, stimuluje biosenzorickou schopnost pleti. Posiluje obranyschopnost pleti, stimuluje rychlý a kvalitní růst epidermis.
 • Komplex suchých olejů - přírodní výživný komplex na bázi olivového, mandlového a meruňkového oleje s výtažkem s korejské lékořice dodává pleti jedinečnou texturu. Chrání pokožku před působením volných radikálů.
 • Actidefense - peptidy získané z žabníku jitrocelového. Zlepšují stav mechanické i biologické ochranné bariéry pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: