Casmara Eye Contour Anti-Wrinkle Cream - krém na oční okolí proti vráskám 15 ml

Krém na oční okolí Casmara Eye Contour s vysokou koncentrací účinných látek aktivně bojuje proti známkám stárnutí. Pokožka v okolí očí je tenká a citlivá a v průběhu života ztrácí pevnost, takže se na ní projevují mimické linky a vrásky.

Lehký krém Casmara Eye Contour působí jako botox. Pomáhá vyhlazovat stávající vrásky a bojuje proti vzniku nových. Posiluje a regeneruje pokožku a zároveň zlepšuje její pevnost i pružnost. Zlepšuje její tón a zabraňuje vzniku otoků a váčků. Výsledkem tak je viditelně hladší, mladistvě vypadající a zářivá pleť.

Skladem
Značka: CASMARA
1 140 Kč
Kategorie: CASMARA

hladší, mladistvě vypadající a zářivá pleť.

Aktivní látky:

  • Eyeseril® je účinná anti-age látka, která zlepšuje pevnost a pružnost pleti. Brání usazování vody a předchází vzniku váčků pod očima.
  • Argireline® je peptid se šesti přírodními aminokyselinami. Napomáhá vyhlazení výrazových linek, zpomaluje vznik vrásek a redukuje ty stávající. Tato silná anti-age látka má účinky podobné botoxu.
  • Orsirtine® aktivně působí proti vzniku známek stárnutí pleti.
  • Collageneer® je látka, která dodává pleti pevnost a pružnost

Použití:

Ráno a večer naneste na pokožku pod oči a jemně vklepejte. Pro výraznější anti-age efekt doporučujeme před aplikací použít koncentrát kyseliny hyaluronové Hippi.

Casmara Eye Contour

Pleťová kosmetika Casmara Eye Contour pečuje o tenkou a citlivou pokožku kolem očí. Na ní se mezi prvními objevují mimické linky a vrásky a další projevy stárnutí. Krémy na oční okolí zlepšují její pevnost a pružnost a zároveň podporují mikrocirkulaci. To vede k tomu, že jsou méně viditelné vrásky, tmavé kruhy nebo váčky. Pleť tak působí mladším a svěžím dojmem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: