Forest Elixir

Elixír pro rozjasněnou, hebkou a zdravou pleť

Balení: 50 ml
Skladem
Značka: PHYRIS
1 160 Kč
Kategorie: Forest

Elixír bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky, posiluje její bariérovou funkci a zlepšuje její barevný tón. Pokožku rozjasňuje a chrání před městskými a digitálními vlivy způsobujícími stres.
TYP PLETI: normální pleť, kombinovaná (oleosa/sicca), mastná pleť (oleosa/sicca)
STAV PLETI: unavená nebo bledá pokožka, pleť s rozšířenými póry
TEXTURA elixíru: lehká
Dopřejte si procházka lesem pro vaši pleť: tento lesní elixír pokožku oživuje a dodává jí pocit svěžesti. Vysoce koncentrované složení obsahuje vzácné přísady z lesa, například extrakt z hub a výtažek z čerstvého mechu, které chrání pokožku a zajišťují rovnoměrný barevný tón pleti a přirozený jas. Koncentrát účinných látek je obohacený o buněčnou vodu z březových listů. Chrání pleť před volnými radikály a bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Elixír zajistí hladkou, vyhlazenou a mladě vypadající pleť.
Odpočinek. Obnova. Rozzářená pleť.
HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY
Extrakt z houby chaga
Tento extrakt se získává z houby zvané rezavec šikmý šetrným extrakčním procesem a obsahuje polyfenoly, polysacharidy a minerály. Viditelně snižuje zarudnutí pokožky způsobené stresem. Chrání pleť, zlepší její barevný tón a dodává jí přirozený jas.
Lesní mech
Rostlinný extrakt z čerstvého mechu (Physcomitrella patens) podporuje vyšší obsah vlhkosti v pokožce. Posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy jako jsou mobilní zařízení, tablet a počítač. Pravidelné použití zabezpečí hladkou a jemnou pleť.
Hydrofresh
Přírodní cukerný alkohol, který se nachází například v březové kůře, se v tomto případě získává biotechnologicky ze škrobu. Má hydratační účinky a zanechává pokožku chladnou a svěží.
Březová voda
Buněčná voda získaná z listů břízy (Betula alba) chrání pokožku před působím volných radikálů a působí proti předčasnému stárnutí pokožky.
Upozornění: Informace o účinných látkách se týkají pouze jednotlivých látek, které používáme. Vlastnosti a efekty nemohou být obecně přiřazeny k produktům nebo skupinám produktů, protože rozsah účinků produktu je výrazně ovlivněn synergiemi mezi nimi.
APLIKACE
Po důkladném vyčištění pleti použijte Somi dle vašeho výběru. Po SOMI se aktivují přirozené funkce pokožky. Poté naneste malé množství (1 až 2 dávky pipety) lesního elixíru do dlaně a naneste konečky prstů druhé ruky na obličej, krk a dekolt. Nechte vstřebat. Poté pokožku hýčkejte obvyklým ošetřujícím přípravkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: