Forest Light Cream

Produkty pro rozzářenou pleť

Pleťová řada FoRest od PHYRIS nabízí moderní produkty pro rozzářenou pleť. Chrání vás před městskými vlivy způsobujícími stres a zlepšuje rovnoměrnost a rozzáření pokožky.

Lehký hydratační krém revitalizuje a hydratuje

Balení: 50 ml
Skladem
Značka: PHYRIS
1 535 Kč
Kategorie: Forest

Revitalizační a vyhlazující elixír bojuje s předčasným stárnutím pokožky. Posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání ji před městskými a digitálními vlivy, které způsobují stres. Pleť rozjasňuje a zlepšuje její barevný tón.
TYP PLETI: normální pleť, kombinovaná (oleosa/sicca), mastná pleť (oleosa/sicca)
STAV PLETI: unavená nebo bledá pokožka, pleť s rozšířenými póry
TEXTURA krému: lehká
Dopřejte své pleti procházku lesem: lehký lesní krém se pyšní hydratačními účinky a pokožku krásně osvěžuje. Lehká konzistence krému obsahuje vzácné přísady z lesa. Výtažek z čerstvého mechu posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy (mobilní zařízení, tablet a počítač). Extrakt z houby chaga zlepšuje barevný tón pleti, čímž se obnovuje její přirozené rozzáření.
Odpočinek. Obnova. Rozzářená pleť. HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY
Lesní mech
Rostlinný extrakt z čerstvého mechu (Physcomitrella patens) podporuje vyšší obsah vlhkosti pokožky. Posiluje její přirozenou ochrannou funkci před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy (mobilní zařízení, tablet a počítač). Pravidelné použití zabezpečí hladkou a jemnou pleť. Extrakt z houby chaga
Extrakt se získává z houby zvané rezavec šikmý šetrným extrakčním procesem a obsahuje polyfenoly, polysacharidy a minerály. Viditelně snižuje zarudnutí pokožky způsobené stresem. Chrání pleť, zlepšuje její barevný tón a dodává pokožce přirozený jas.
Olej z březových listů
Výtažek z listů břízy (Betula alba) ve slunečnicovém oleji má skvělé výživné a ochranné vlastnosti.
Upozornění: Informace o účinných látkách se týkají pouze jednotlivých látek, které používáme. Vlastnosti a efekty nemohou být obecně přiřazeny k produktům nebo skupinám produktů, protože rozsah účinků produktu je výrazně ovlivněn synergiemi mezi nimi.
APLIKACE A POUŽITÍ: Ráno a večer po vyčištění pleti, Somi a vhodné oční péči naneste množství lískového oříšku krému na obličej, krk a dekolt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: