Komplex imunita - Moringa v kapslích, Lipozomání vitamin C, Vitamin D s moringou

Komplex imunita - Moringa v kapslích, Lipozomání vitamin C, Vitamin D s moringou

Trojlístek zdraví zaměřenэ na trávení (hubnutí, či úpravu mikroflуry), imunitu i dýchací systém. Tato kůra vám vydrží přesně na 2 měsíce.

S těmito doplňky dodáte tělu vše potřebné pro správní fungování obranyschopnosti těla. Přímo jej nabijete vitamíny, minerály v té nejvyšší možné kvalitě tak, aby vaše tělo fungovalo přesně tak, jak má.

Moringa je především vynikajícím zdrojem bílkovin, vitaminu A, C, D, draslíku a vápníku s řadou isothiokyanбtů, flavonoidů a fenolovэch kyselin. Moringa také pomáhá udržovat krevní cukr v normální hladině. Pokud se snažíte hubnout nebo upravit střeva, je moringa to pravé.

Lipozomální forma vitamínu C ve srovnání s běžným vitamínem C udržuje několikanásobně vyšší hladinu tohoto vitamínu v těle a zvyšuje tak jeho obranyschopnost proti současným a civilizačním nemocem. Nedráždí žaludek a jeho účinnost je srovnatelná s infuzním podáním vitamínu. Přítomná moringa zvyšuje vstřebání vitamínu do těla, upravuje metabolismus a snižuje krevní cukr. Tato jedinečná kombinace látek poskytuje 2měsíční základní péči o vaše zdraví.

Vita D s moringou - Jedinečná kombinace lipozomálního rostlinného vitamínu D a moringy olejodárné s moringou vám dodá nutné vitamíny a látky potřebné pro vaši imunitu. V kapslích je více než dvojnásobné množství doporučené denní dávky. Stačí 1 kapsle vitamínu D a 2 kapsle moringy olejodárné, můžete pojmout jako intenzivní měsíční kůru (2 kapsle denně) nebo stačí 1 kapsle na den, vydrží vám tedy na 2 měsíce. 

Moringa zvэљн vstřebбnн vitamнnů do těla. Vэhodnй balenн můћete sdнlet s partnerem, kdy vбm oběma tento balнček postačн na měsнc.

Skladem
1 595 Kč
Kategorie: MORINGA

Prášek obsažený v kapslích představuje vysoce kvalitní, usušenйéa umleté listy této rostliny z Filipínských farem, kterému se říká „Zelený diamant“, obsahuje neskutečných 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Kapsle Moringy olejodárné z rodinné farmy na Filipínách v exklusivní kvalitě se doporučuje jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro lidi se špatnou imunitou.

Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny

Vhodné též pro sportovce!


Obsah: 60 kapslí / 400 mg moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5-25 °C na suchém a temném místě.

Doplněk stravy. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Hmotnost: 25g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: