Minus Age Resveratrol

5 + 1 ZDARMA
Resveratrol je přírodní látka získávaná z rostlin.Právě resveratrol je základem pro zvěsti, že pití červeného vína pomáhá k dlouhověkosti. 

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 kapslí s obsahem 250 mg přírodního trans resveratrolu. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

250mg Resveratrolu (trans) v každé kapsli

1 měsíc premium anti-aging

Předobjednat
690 Kč
Kategorie: E-shop

Co je Resveratrol?

Resveratrol je přírodní látka získávaná z rostlin. Známá je jeho zvýšená koncentrace například ve vinné révě, zejména v jejích slupkách. Právě resveratrol je základem pro zvěsti, že pití červeného vína pomáhá k dlouhověkosti.

Resveratrol funguje jako antioxidant a má celou řadu pozitivních účinků na metabolismus lidského těla. Ovlivňuje hladiny cukru a cholesterolů v krvi přírodní cestou.

Datový zdroj 53

Vědecký přístup
Datový zdroj 54
Přirozená prevence
Datový zdroj 55
Zpomalení stárnutí
Datový zdroj 57
Zvýšení energie buněk
Datový zdroj 58
Buněčné zdraví

RESVERATROL A JEHO ÚČINKY

Resveratrol ovlivňuje základní příčiny stárnutí. Vědecká práce sledující 25 klinických studií, při kterých byl podáván resveratrol, popsala pozitivní účinky resveratrolu na snížení hladiny cholesterolů v krvi i na snížení hladiny cukru v krvi, a to nejen u osob trpících cukrovkou. Studie popsala i zmenšující se obvod pasu po užívání resveratrolu. Její originál najdete na odkaze: ZDE

ÚLOHA RESVERATROLU VE STÁRNUTÍ

Resveratrol ovlivňuje znak stárnutí, který se nazývá změněná mezibuněčná komunikace. V průběhu stárnutí dochází ke změnám nejen imunitního systému. Resveratrol pomáhá nastavit správné fungování a komunikaci mezi jednotlivými buňkami a ovlivňuje tak základní příčiny stárnutí. Podle některých vědeckých prací podporuje také autofagii, čili schopnost samoobnovy a opravy buněk.

Datový zdroj 48

NON GMO
Datový zdroj 47
VEGAN
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
Datový zdroj 45
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: 7,5g resveratrolu (98%)
 
Složení: Trans-resveratrol, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 250 mg Trans-resveratrol. Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: