Moringa kapsle - Měsíční kúra hubnutí (90 ks)

Moringa kapsle  - Měsíční kúra (90 ks)

Veganské kapsle z Filipín, dávkování vydrží na 1 měsíc.

Střeva jsou náš největší imunitní orgán, dodejte jim tedy potřebné látky pro správné fungování. Zbavte se nadváhy a upravte svoji životosprávu.

Moringa je především vynikajícím zdrojem bílkovin, vitaminu A, C, D, draslíku a vápníku s řadou isothiokyanátů, flavonoidů a fenolových kyselin. Moringa také pomáhá udržovat krevní cukr v normální hladině. 

Pokud se snažíte hubnout, je moringa to pravé. Prášek obsažený v kapslích představuje vysoce kvalitní, usušené a umleté listy této rostliny z Filipínských farem, kterému se říká „Zelený diamant“, obsahuje neskutečných 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Kapsle Moringy olejodárné z rodinné farmy na Filipínách v exklusivní kvalitě se doporučují jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro lidi se špatnou imunitou. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. Vhodné též pro sportovce!

Skladem
Značka: Herb & Me
595 Kč
Kategorie: Antioxidanty

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

 

Upozornění

Země původu: Filipíny.

Skladujte při teplotě od 5-25 °C na suchém a temném místě. Doplněk stravy. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: 

Moringa olejodárná (Moringa oleifera)


Obsah: 90 kapslí / 400 mg moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganská kapsle, neobsahuje konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 2-6 kapsle denně.

 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Hmotnost: 45g

Původ: Filipíny

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: