Moringa v prášku - Hubnutí a trávení, 30 x 2 g sáčky

Moringa v prášku - Hubnutí a trávení, 30 x 2 g sáčky

Někdo preferuje prášek před kapslemi, proto jsme pro vás připravili praktické balení moringy olejodárné v 2gramových sáčcích, které vám vyjdou přesně na 30 dní. Každý sáček obsahuje doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů a antioxidantů. Vše v prvotřídní kvalitě, moringa pochází z rodinné farmy na Filipínách a její vlastnosti jsou jedinečné. Prášek můžete použít do šejkru nebo i jako čaj (max 80 °C), ale také do smoothie, jogurtu, na těstoviny, polívky nebo saláty.

Podpoří metabolismus, pomůže vám s hubnutím a dodá energii. 

Skladem
Značka: Herb & Me
595 Kč
Kategorie: MORINGA

Prášek představuje vysoce kvalitní, šetrně sušené a umleté listy mladé rostliny moringy olejodárné. Pochází z Filipínských farem a říká se jí „Zelený diamant“ Obsahuje 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamнnu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Prášek moringy olejodárné se doporučuje jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro často nemocné osoby (špatná imunita), pro všechny osoby s vysokým tlakem, cholesterolem, krevním cukrem. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. 

Vhodné též pro sportovce!


Obsah: 30x 2g sáčky moringa olejodárná 100% přírodní

Sloћenн: 100% prášek moringa olejodárná, veganská, neobsahuje konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkovánн: 1x sáček denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Původ: Filipíny

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: