Nu Skin Galvanická žehlička ageLOC

NuSkin Galvanická žehlička ageLOC Galvanic Spa 97310060

Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí. Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

 

 

Skladem
9 714 Kč
Kategorie: Omlazení pleti

Technologie ageLOC Galvanic Spa využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů - a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

*ageLOC Galvanic Spa doporučujeme používat s gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels pro anti-ageing zařízení, které jsou pro tento produkt určené a vnašem e-shoou dostupné.

Tato sada obsahuje gely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: