Nuskin Beauty Focus Collagen

Nuskin Beauty Focus Collagen+ - Kolagen 30porcí

SEZNAMTE SE S BEAUTY FOCUS * 

Ve světě péče o pleť dlouhou dobu dominovaly kosmetické přípravky k lokálnímu použití. Dnes však víc a víc lidí věří, že kosmetické účinky mohou získat z doplňků stravy. A to je přesně to, s čím přichází Beauty Focus. Jde o pití, které vám pomůže k viditelným anti-ageing benefitům a nádhernému vzhledu pleti. Veškerá věda o kráse ve vašem denním doplňku stravy. Úžasné, co říkáte?

 

Skladem
Značka: Nuskin
1 790 Kč
Kategorie: Naše produkty

Collagen+

Obsahuje kolagenobé peptidy, které stimulujé buňky k tvorbě novéo kolagenu. Působí jako stavební kámen pro tvorbu véce kolagenu v kožní tkání.

Beauty Focus Collagen+ je inovativní kolagenový doplněk stravy na podporu krásy s odborně vybranými složkami, aby mohl poskytovat osvědčené anti-ageing benefity. Každý sáček naší klinicky ověřené směsi obsahuje:

  • Kolagenový hydrolyzát: Collagen od Nu Skin podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový "otisk", který je optimalizován pro krásu, jak je to doloženo v klinických studiích s lidskými jedinci, ukazujících zlepšení vizuálního vzhledu kožních prvků.
  • Koncentrát pšeničného oleje: Získaný ze zásob živin v pšenici, prastarého zrna, které bylo stěžejní pro dějiny lidstva. Koncentrát pšeničného oleje je prémiový rostlinný zdroj ceramidů, což je druh lipidů známý jako přírodní těsnicí látka pleti, díky čemuž hraje v pleti zásadní úlohu.
  • Lutein Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky - v barvě slunečních paprsků - což odráží barva přípravku Beauty Focus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: