NuSkin JVi

JVi

Nápoj založený na koncentrátu ovocných šťáv

JVi je nápoj, který vám přináší lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky a uspokojily celou rodinu.*

Chcete získat chuť do života?

Pak vyzkoušejte JVi a nalijte si trochu „joie de vivre”!

JVi je nápoj obsahující lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky. Když se spojí ty nejkvalitnější evropské druhy ovoce a zeleniny se vzácnými plody kustovnice čínské, rakytníku a aceroly, budete to Vy, kdo nakonec díky JVi sklidí užitek.

Tento nápoj je dobrým zdrojem vitamínu C, který pomáhá optimalizovat ochranu před oxidací, podporuje normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci pokožky. Tolik dobrého v jednom nápoji – JVi je vaším ideálním spojencem podporujícím zdravé stravování a životní styl.

*Pro dospělé a děti od 6 let.

Čistá hmotnost

2 x 750 ml

Skladem
Značka: Nuskin
2 117 Kč
Kategorie: Naše produkty

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Pijte 60 ml ráno a večer při jídle.

Upozornění

Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem. Skladujte v lednici maximálně 14 dní po otevření. Pro dospělé a děti od 6 let. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí šroubový uzávěr.

Detaily o výrobě/dovozci

Vyrobeno v USA.

NSE Products Europe BV, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgium

 

Složení

Voda; šťáva z koncentrátu: bílé hrozny (5 %), mrkev (5 %), bobule rakytníku řešetlákového, rajče (4 %), hruška (4 %), jablko, acerola, meloun, červené hrozny, kustovnice čínská (1 %), mango; olivový olej; přírodní aroma; regulátor kyselosti (kyselina citronová); zahušťovadla (pektin, Xanthan); konzervant (benzoan sodný).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: