Skin Results PHYRIS

SKIN RESULTS - Chemický peeling 

Naše laboratoře představují produkty s ovocnými kyselinami, takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť. Ve vývoji a klinickém testování linie SKIN RESULTS se využívá jen nová generace ovocných kyselin.

Popis produktu

Toto jemné sérum z ovocných kyselin s indexem Peel Index 20 (5 % ovocných kyselin, pH 4,0–4,5) je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou pleť. Zjemňuje, vyrovnává a regeneruje pokožku. Redukuje jemné vrásky a menší nepravidelnosti, vaše pleť vypadá svěžejší a mladší.

Aktivní látky

  • ovocné kyseliny ( jablečná, mléčná citronová)
Skladem
Značka: PHYRIS
1 125 Kč

 

Aplikace

K dosažení optimálního efektu používejte pro domácí péči SKIN RESULTS SERUM 20. Aplikujte 1x denně večer během období 28 dnů v souladu s regeneračním cyklem pleti. Produkty SKIN RESULTS SERUM se můžou používat v kůrách tři až čtyřikrát ročně.

  • očistěte pleť některým z produktů řady ČIŠTĚNÍ od PHYRIS
  • nanášejte na obličej  (zajistěte ochranu očí) SKIN RESULTS SERUM  (2-3 plné pipety) a naneste jemným štětečkem na pokožku. Nechte působit 10 minut.
  • Po té ucítíte , že je pleť suchá, naneste tedy jakýkoliv hydratační krém, nebo masku, v žádném případě sérum s vitamínem C (nesmí být).

 

Indikace

Vhodné pro všechny typy pleti, aknózní i dokonce i pro citlivou pleť. (Kuperóza, růžovka)

Kontraindikace

Sklon k alergickým reakcím, ekzémům, patologické změny na pleti.

 

Vyzkoušeli jsme za Vás

Během ošetření s AHA je potřebné vyhnout se UV záření a opalování v soláriu. Když jste v období ošetření AHA venku, určitě použijte UV ochranu.

 

 

Chemický PEEL 20 na domácí použití.

Kúra 3 - 4 ročně

Používat každý den večer na očištěnou pleť , nechat působit 10 minut a po té nanést hydratační nebo hutný krém, v žádném případě nepoužívat sérum vitamín C.

 

Pokud venku bude svítit sluníčko, používat SPF 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: