STOP civilizačním nemocem - Lipozomální vitamin C a Vitamin D s moringou

STOP civilizačním nemocem - Lipozomální vitamin C a Vitamin D s moringou

Lipo-C-Moringa Forte obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním a přírodní prášek z drcenэch listů Moringa Oleifera z Filipín.

Lipozomální forma vitamínu C ve srovnání s běžným vitamínem C udržuje několikanásobně vyžљн hladinu tohoto vitamínu v těle a zvyšuje tak jeho obranyschopnost proti současným a civilizačním nemocem. Nedráždí ћaludek a jeho ъčinnost je srovnatelnб s infъznнm podбnнm vitamнnu. Přнtomnб moringa zvyљuje vstřebбnн vitamнnu do těla, upravuje metabolismus a sniћuje krevnн cukr. Tato jedinečnб kombinace lбtek poskytuje 2měsнčnн zбkladnн pйči o vaљe zdravн.

Vita D s moringou předtsvuje jedinečnou kombinaci lipozomбlnнho rostlinnйho vitamнnu D a moringy olejodбrnй. Tento doplněk vбm dodб nutnй vitamнny a lбtky potřebnй pro vaљi imunitu. V kapslнch je vнce neћ dvojnбsobnй mnoћstvн doporučenй dennн dбvky. Stačн 1 kapsle vitamнnu D a 2 kapsle moringy olejodбrnй, můћete pojmout jako intenzivnн měsнčnн kъru (2 kapsle denně) nebo stačн 1 kapsle na den, vydrћн vбm tedy na 2 měsнce. Přнtomnб Moringa zvэљн vstřebбnн vitamнnu D do těla. Vэhodnй balenн můћete sdнlet s partnerem, kdy vбm oběma tento balнček postačн na měsнc.

Skladem
Značka: Herb & Me
1 100 Kč
Kategorie: Naše produkty

Lipo C s moringou

Složení: 1 kapsle obsahuje 250 mg Phosphatidylcholin-phospholipid komplex – slunečnicovэ lecithin z toho 169mg vitaminu C (211% DDD) a 170 mg prбљku mletэch listů moringy olejodбrnй (Moringa oleifera). Kapsle je rostlinnйho původu (HPCM). Neobsahuje ћбdnй přнdatnй lбtky ani barviva.

Složení Vita D Moringa: 1 kapsle obsahuje 275 mg mletэch listů Moringy Olejodбrnй (Moringa Oleifera), 125 mg Lalmin® Vita D®, z toho 25 mcg (1000 IU) Vitaminu D2 (ergokalciferol), vegetariбnskб kapsle (hydroxypropylmethyl celulуza). Bez přнdatnэch lбtek a barviv.

Obsah balenн: 60 kapsle

Hmotnost: 24 g

Země původu:

phosphatidylcholine-phospholipid oil complex – EU

moringa oleifera – Filipíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: