Yin - Yang Starojaponský rostlinný olej

Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej.  

 

Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej je 100% rostlinný výtažek získaný čistou destilací zvláštní odrůdy máty arvensis, tzv. máty japonské, která roste výhradně na úrodných sopečných půdách v Japonsku. Jen k získání jednoho litru je potřeba přibližně 45kg čerstvě sklizené rostliny, která je destilována tou nejšetrnější metodou.

Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Best of nature
1 250 Kč 920 Kč 520 Kč 620 Kč od 520 Kč
Kategorie: Naše produkty

Vlastnosti:

 • Antiseptický
 • Antibakteriální
 • Osvěžující
 • Aktivující
 • Uklidňuje a uvolňuje
 • Pozitivně působí při svědění
 • Podporuje ústup otoků
 • Příjemně chladí
 • Bez alkoholu, přídavných látek, chemie, chlorofylu, umělých vonných aromat, barviv, kafru a konzervačních látek

Vnější použití: používá se při bolestech hlavy, bolestech chodidel, na koupel celého těla

Vnitřní použití: k osvěžení dechu, po potížích mastných pokrmů nebo přejedení

Inhalace, při nachlazení, ucpaném nosu a rýmě, pro svěží vůni ve vytápěných místnostech, na cestách , v sauně

Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej se nejčastěji používá k masážím nejrůznějších částí těla. Doporučují a používají jej jak profesionální odborníci (maséři, fyzioterapeuti, trenéři,...), tak i lidé, kteří potřebují úlevu hned a nemají čas nebo možnost navštívit odborníka.

Když je duše smutná........Yin-Yang posílí tělo i ducha

 

Dvě rady před použitím:

 1. Po použití si neprotírejte rukama oči! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody.
 2. Není mastný, neobsahuje tuk, je to destilát, tudíž při masírování nezamastí Vaši pokožku, vlasy a ani oblečení! Krátce po vetření se zcela vstřebá do kůže.

Můžete s ním masírovat namožené svalstvo, potírat bolestivé klouby a unavené nohy. Může působit uklidňujícím a současně osvěžujícím účinkem při únavě, bolestech hlavy a strnutí šíje. Více na YIN-YANG VNĚJŠÍ.

K osvěžení dechu stačí kápnout 1-2 kapky do Vašeho oblíbeného nealkoholického nápoje. Je vhodný k ústní hygieně, ke kloktání a po těžkém jídle. Více na YIN-YANG VNITŘNÍ.

Podpůrně může napomoci při rýmě, nachlazení, chřipce, kašli a bolestech v krku. Existuje hned několik možností vdechování, díky němuž se mohou Vaše dýchací cesty ihned uvolnit. Více na YIN-YANG INHALACE.

Upozornění: tento produkt není léčivým přípravkem ani léčivem a nemá proto garantované účinky léčivého přípravku či léčiva. Při výše uvedených obtížích však může napomoci. Vyvarujte se kontaktu s očima! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody a v případě jakýchkoli potíží ihned navštivte lékaře.

 

 

Zpět do obchodu