MINUS AGE - Bioelixir

Minus Age Bioelixir      

5 + 1 ZDARMA 

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 90 dávek pro každodenní užívání Minus Age Bioelixir. Jednotlivé kapsle jsou pečlivě zabaleny v blistru, jako je tomu u léčiv, aby nedocházelo ke snižování množství účinných látek s časem.

 

Jedna kapsle obsahuje 300 mg Biomasy Yarrowia lypolitica selenium s vysokým obsahem betaglukanů (90 mg), selenu (50 - 60 μg selenu), s kompletní řadou vitamínů B, vitaminem E, alpha-ketoglutarátem, koenzymem Q10, bílkovinami i minerály.

 

Až 3 měsíce Minus Age Bioelixir

 

Skladem
Značka: MINUS AGE
990 Kč
Kategorie: ANTI - AGING

 

K čemu slouží Minus Age Bioelixir?

Minus Age Bioelixir obsahuje přírodní biomasu obohacenou o selen s vysokým množstvím betaglukanů a dalších zásadních látek. Biomasa umožňuje vysokou vstřebatelnost jednotlivých látek. Díky jejich zapojení do enzymů a membrán v biomase je naše tělo schopné je účinněji vstřebat a také využít.

Podporuje správnou funkci imunitního systému. Přispívá k normálnímu stavu nehtů i vlasů. Přispívá ke správnému fungování štítné žlázy. Chrání buňky před oxidativním stresem. U mužů podporuje správnou spermatogenezi.

 

Přirozená prevence

 

Zlepšení imunity

 

Zpomalení stárnutí

 

Zvýšení energie buněk

 

Buněčné zdraví

 

UNIKÁTNÍ ZABUDOVÁNÍ SELENU

Selen v Bioelixiru nenaleznete jako samostatný prvek. Selen je zabudován unikátně do enzymů a membrán Yarrowia lypolitica. To umožňuje vysokou vstřebatelnost a okamžitou využitelnost selenu lidským tělem. Nejvíce selenu potřebují naše vlasy, nehty a pokožka. Je pro ně nepostradatelným stavebním prvkem.

CO VŠE OBSAHUJE BIOMASA MINUS AGE BIOELIXÍR?

Betaglukany tvoří 30 % biomasy. Jsou její nejdůležitější složkou a pomáhají pozitivně ovlivňovat náš imunitní systém. Bioelixir obsahuje oba nejdůležitější typy (1,6 i 1,4) betaglukanů.

Selen v míře až 60 μg pomáhá udržovat naši pokožku, vlasy a nehty zdravé. Jeho unikátní zapojení umožňuje nejen vyšší vstřebatelnost, ale také okamžitou využitelnost v organismu.

Biomasa obsahuje kompletní řadu vitamínů B zabudovaných do enzymů a membrán.

Alpha-ketoglutarát je látka, která v mnoha světových studiích dokázala snížit biologický věk.

Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla, kde se podílí na tvorbě energie.

Součástí Bioelixiru jsou i základní ionty a minerály, vitamín E, malé množství vitamínů C a D2.

Bílkoviny tvoří přibližně polovinu hmoty jedné kapsle Bioelixiru.

 

POZNATKY Z PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Zejména v dobách epidemií a pandemií je důležité posilovat naši obranyschopnost. Zatímco v letních měsících vídáme v našich ordinacích minimum respiračních nákaz. S obdobími zimy a vlhka přichází výzva v podobě nepřeberného množství nemocných. Předcházet takovým nákazám je vždy nejlepší volbou.

JAK BRÁNÍ BIOELIXÍR STÁRNUTÍ?

Díky vysokému obsahu betaglukanů ovlivňuje Bioelixir pozitivně náš imunitní systém. Ten se v průběhu stárnutí významně mění a nejen s věkem, ale i pod vlivem působení vnějších vlivů přestává být efektivní, zpomaluje se, nezvládá se vypořádat s bakteriemi a viry, spěje k poškozujímu zánětu. Bioelixir tak pomáhá bojovat se základním ze znaků stárnutí, kterým je chronický zánět.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE LÁTKAMI OBSAŽENÝMI V MINUS AGE BIOELIXÍR?

Geler et al. ve své souhrnné práci o betaglukanech mluví o jejich imunomodulačních účincích. Studii si můžete přečíst ZDE:

Pozitivní vliv na správné hladiny cukrů a snížení rizika chorob spojených se stárnutím díky svým imunomodulačním účinkům popisuje publikace Ciecierska et al.. 

 

NON GMO

 

NATURAL

 

CERTIFIKOVANÝ

 

TESTOVÁNO

 

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 až 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na zdravý životní styl.

 

Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

 

Složení

Hmotnost obsahu: (90 kapslí) 27 g

 

Složení: Kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Obsah v 1 kapsli: Biomasa Yarrowia lipolytica selenium 300 mg. Z toho betaglukan 90 mg. Z toho selen 50 - 60 μg

Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: