ANTI - AGING

Premium anti-aging

Minus Age přináší vědecky podložené produkty se špičkovými výsledky ve studiích dlouhověkosti. Věříme, že kvalitní a prověřené doplňky stravy vyráběné z čistých surovin jsou klíčem k dlouhému životu ve zdraví. S námi můžete vzít stárnutí do vlastních rukou.

Co je NMN?

NMN je jednou z prvních látek na světě, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

Nikotinamid mononukleotid, NMN, se v našem těle přetváří na NAD, které hraje zásadní úlohu v tvorbě energie. V průběhu stárnutí nám NAD ubývá a tím klesá i naše schopnost si dostatek síly a vitality udržet. Pravidelným doplňováním hladin tak pomáháme prodloužit náš život ve zdraví.

NMN zvyšuje energii těla a pomáhá zpomalovat stárnutí.

STÁRNUTÍ

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

MNM A NAD

NAD nám umožňuje vytvářet energii v každé jednotlivé buňce našeho těla. NAD však v průběhu života postupně ubývá a my tak ztrácíme vitalitu i energii. NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD, tělo tak získává vyšší efektivitu, vyšší odolnost a schopnost správně fungovat.

ZNAKY STÁRNUTÍ

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit.

Vědecký přístup

Díky naší zkušenosti s vědeckou prací nejen v oblasti medicíny dlouhověkosti (longevity medicine) dokážeme vybírat jen ty látky, které mají za sebou opravdu důkladné posouzení studiemi z celého světa. Každý z našich produktů tak prochází zevrubnou kontrolou s ohledem na mechanismus účinku na buněčné úrovni i míru pozitivních efektů na jedince a bezpečnost.

Česká republika

Produkty, které vidíte na našich stránkách jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice za dodržení všech zákonných postupů. Importované suroviny z cizích zemí podléhají důkladným kontrolám kvality.

Budoucnost

Prvním produktem v naší nabídce je NMN, nikotinamid mononukleotid. Touto sloučeninou ale naše cesta nekončí. Pokud Vás zajímá, jaké další prostředky proti stárnutí budeme nabízet, sledujte naše webové stránky a sociální sítě.

2344 vanocni balicek anti aging
1 480 Kč

NMN + MELATONIN

2344
Snímek obrazovky 2023 11 16 v 18.28.27
990 Kč

Minus Age Bioelixir       5 + 1 ZDARMA  Co produkt obsahuje? V jednom balení naleznete 90 dávek pro každodenní užívání Minus Age Bioelixir. Jednotlivé kapsle...

2265
34 minus age nmn
990 Kč

5 + 1 ZDARMA NMN je jednou z prvních látek na světe, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí. NMN zvyšuje energii těla a pomáhá...

0034
mockup fullbiotic 43
690 Kč

### Probiotika jsou živé kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné. Pomáhají nám strávit a vstřebávat živiny, zejména vitamín B12. ### Co...

0032
Snímek obrazovky 2023 10 22 v 12.13.59
690 Kč

5 + 1 ZDARMA Probiotika jsou živé kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné. Pomáhají nám strávit a vstřebávat živiny, zejména vitamín...

2193
52 minus age magnesium
790 Kč –12 %
690 Kč

5 + 1 ZDARMA   Magnesium, česky hořčík, patří k nejdůležitějším minerálům pro správnou funkci lidského těla. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.  Co produkt...

0050
46 minus age resveratrol
690 Kč

5 + 1 ZDARMA Resveratrol je přírodní látka získávaná z rostlin.Právě resveratrol je základem pro zvěsti, že pití červeného vína pomáhá k dlouhověkosti.  Co...

0035
49 minus age liposomal c
650 Kč

5 + 1 ZDARMA Kyselina askorbová, neboli vitamín C, přispívá k udržení správné funkce imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa a...

0049
57 1 minus age omega 3
590 Kč

5 + 1 ZDARMA Omega 3 jsou mastné kyseliny, které naše tělo nedokáže vyrobit a proto je potřebuje přijímat v potravě. Slouží pro stavbu buněčných membrán..  Co produkt obsahuje?...

0051
Snímek obrazovky 2023 10 22 v 12.46.44
490 Kč

5 + 1 ZDARMA Minus Age Melatonin Co produkt obsahuje? V jednom balení naleznete 90 kapslí Melatoninu 0,25mg pro užívání v případě potíží se spánkovým cyklem. Každá kapsle je...

2199
Snímek obrazovky 2023 10 22 v 12.29.07
490 Kč

5 + 1 ZDARMA Minus Age Vitamin D3 Co produkt obsahuje? V jednom balení naleznete 90 kapslí Vitaminu D3 pro každodenní nebo obden užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v...

2196
60 1 minus age vitamin d3
490 Kč

### Vitamin D je nejdůležitějším z vitamínů rozpustných v tucích  Sami si ho vytváříme v naší kůži působením slunečních paprsků. ### Co produkt obsahuje? V jednom balení...

0052
12 položek celkem

Co je to stárnutí?

Stárnutí je univerzální proces společný všem živočichům na celé planetě i lidem. Dochází při něm ke snižování schopností a funkčních kapacit orgánů. Lidské tělo dosahuje nejlepších výsledků během prvních třech dekád svého života. Nejlepší sluch máme v pěti letech, nejsilnější jsme kolem dvacátého roku života. Náš imunitní systém nejlépe funguje v období dokončení povinné školní docházky.

 

Jak ke stárnutí dochází?

Ke stárnutí dochází již na úrovni molekul a buněk. Při každém metabolickém procesu v lidském těle se objevují drobné samostatně nevýznamné chyby. Ty se nicméně postupem času kumulují a vedou k projevům, které známe jako stárnutí. Chyby, ke kterým při stárnutí dochází, můžeme rozdělit do několika základních skupin, kterým říkáme “znaky stárnutí”.

Znaků stárnutí je celkem 9 a podrobně se jim budeme věnovat na našem blogu. Jsou to například poškození mitochondrií, nestabilita genetické informace nebo přibývání senescentních buněk.

Zpomalení stárnutí

Rychlost stárnutí závisí na rychlosti kumulace chyb na těch nejnižších molekulárních úrovních. Závisí na dědičnosti, životním stylu, prostředí nebo také na nových medicínských technologiích a postupech. Díky nejnovějším vědeckým studiím víme, že ji lze ovlivnit působením na některý z devíti znaků stárnutí.

Rychlost stárnutí se dnes dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Jednou z cest, jak prodloužit svůj život a oddálit vznik nemocí, je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo v průběhu stárnutí ztrácí.

Mitochondrie, NAD a NMN

Buňky našeho těla využívají pro tvorbu energie mitochondrie, někdy nazývané jako "továrny buněk". Jejich funkce v průběhu života díky přibývajícím chybám klesá a lidské tělo tak nedokáže efektivně zpracovávat energii získanou z potravy. Jednou ze sloučenin, které mohou buňkám pomoci, je látka zvaná NAD. Ta se přirozeně v buňkách nachází a s tvorbou energie pomáhá. V průběhu života ji ale postupně ubývá a naše mitochondrie tak nejsou schopny efektivně přeměňovat jednu formu energie za druhou. Ztrácíme vitalitu i energii. Jsme náchylnější k nemocem.

NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD. Buňky tak mohou NAD doplnit a získat tak vyšší efektivitu, vyšší odolnost a schopnost správně fungovat.

Genomová nestabilita

Genomová nestabilita je jedním z klíčových faktorů, které přispívají k procesu stárnutí.

Genomová nestabilita vzniká kvůli mutacím a změnám v naší DNA. Narušuje se tak rovnováha v tvorbě proteinů a zároveň zvyšuje riziko vzniku nádorových a jiných onemocnění. Vědci se snaží léta pochopit, jak genomová nestabilita přesně funguje, kdy k ní dochází a jakým způsobem ovlivňuje proces stárnutí. Spousta otázek zůstává nezodpovězených. Už dnes ale víme, že můžeme dělat kroky snižující genomovou nestabilitu. Ty pomáhají prevenci a zpomalují procesu stárnutí. Zdravý životní styl, jako je pravidelná fyzická aktivita a zdravá strava, může pomoci minimalizovat škody způsobené genomovou nestabilitou a snížit riziko onemocnění. Kromě toho existují také doplňky stravy, které mohou podpořit regeneraci buněk a zlepšit zdraví genomu.

 

 

 

 

 

 

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.

 

Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

 

Složení

Hmotnost obsahu: 30 kapslí celkem 7,5g NMN

 

Složení: Složení: Beta-nikotinamid mononukleotid, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN). Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.