EXFOLIANT Phyto Cellulaire

EXFOLIANT Phyto Cellulaire
Stříbrno-šedá třpytivá synergie mezi maskou a jemným, mechanickým exfoliantem s relaxačním detoxikačním účinkem čistí do hloubky a poskytuje osvěžující množství vlhkosti.

Momentálně nedostupné
Značka: Sophie s garden
2 400 Kč
Kategorie: Zdraví & Krása
F6274F2E 8ED9 40DF 9769 8A79024347D4
Skrýt cenu
  • Každodenní namáhání pokožky, které ji okrádá o její jas, jednoduše odstraníte pomocí EXFOLIANT PHYTO CELLULAIRE. Zatímco si budete užívat krátký odpočinek, naše synergie masky a jemného mechanického exfoliantu s relaxačním detoxikačním účinkem vykouzlí ve vaší tváři živou svěžest.
  • APLIKACE
  • Připravte sebe a svou pleť pomocí našeho rozsáhlého čistícího rituálu, abyste pak mohli naplno využít účinnost EXFOLIANT PHYTO CELLULAIRE. Stříbrno-šedou exfoliační masku v hojné míře naneste na pleť a dopřejte si asi pětiminutový odpočinek. Navlhčenými konečky prstů vmasírujte peeling a poté jej smyjte velkým množstvím vody. Kosmetický ubrousek je obzvláště důkladný způsob, jak odstranit exfoliační masku.
  • Samozřejmě můžete také ráno občas použít EXFOLIANT PHYTO CELLULAIRE pro osvěžený začátek dne. Nejvyššího možného detoxikačního účinku však dosáhnete, pokud jej použijete večer před nočním odpočinkem.
  • Věděli jste, že ESSENCE PHYTO CELLULAIRE se aplikuje až po exfoliaci? Teprve pak může plně rozvinout své účinky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 3.11.2023
Po vyzkoušení vzorku jsem si musela objednat celé balení. Pleť je i týden po použití krásně hladká, jemná a zbavená odumřelých buněk🤍