K 18 - Biomimetic Hairscience

OSVOBOĎTE PÉČI O VLASY

 

 

K18 Peptide TM je patentovaný molekulární průlomový, klinicky testovaný a za ouhé 4 minuty zvrátí poškození vlasů způsobené:

- Zesvětlením + barvením

- Chemickými službami

- Teplem 

 

 

Bezoplachová maska K18 Hair Molecular Repair Mask působící již během 4 minut uzdravuje a posiluje vlasy s lehkými hydratačními účinky, které pomáhají vlasy rozčesat a udržují je hladké a měkké, aniž by je zatěžovaly. Maska K18 spojuje biotechnologii a vlasovou péči, a díky tomu vznikl revoluční produkt, který navrací vlasy do jejich původního, zdravého stavu. Maska se z vlasů nevymyje šamponem a zanechává trvalé výsledky - tyto účinky jsou klinicky prověřeny. Složení produktu je veganské, netestované na zvířatech a šetrné k vaší barvě. Maska neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty, silikony ani umělá barviva.

 

Aktivní látky a technologie:
K18Peptide™ je zázračná molekula, která zvrátí poškození vlasů za pouhé 4 minuty. Peptid napodobuje skutečný keratin a DNA vlasů, což vede k tomu, že vlasy uzdravuje, znovu spojuje keratinové řetězce rozbité chemickými službami a integruje se s pramenem pro pružnost a stálost. Léčí poškození způsobené odbarvováním, barvou, chemickými látkami, tepelným a mechanickým stylingem. Obnovuje sílu, měkkost, hladkost a lesk vlasů. Eliminuje poškození, roztřepené konce a snižuje blednutí barvy. Obnovuje 91 % původní pevnosti a 94 % původní pružnosti (výsledky pozorované v klinické studii při použití mlhy a masky jako součásti bělícího ošetření. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu, kvalitě a historii vlasů.

 

Vlastnosti:

- odstraňuje poškození vlasů během 4 minut

- uzdravuje, posiluje, hydratuje

- hladké, hebké, pružné a lesklé vlasy

- veganské složení, šetrné k barvě

- zdravý vzhled vlasů

6 položek celkem
Zpět do obchodu