EYELINER WATERPROOF Voděodolná konturovací tužka na oči

 

Tužka na oči pro zdůraznění očních kontur se zvláště dobrým uvolňováním barvy a vysokým krytím

Voděodolná konturovací tužka na oči od ARABESQUE má příjemně měkkou krémovou konzistenci, a proto je snadné ji přesné aplikovat. Její příjemná tuhá krémová konzistence zajistí snadné a precizní použití pro přesnou linku. Nádherně vyrýsuje a vykouzlí krásný obrys kolem očí. Dlouhotrvající tužka na oči má ve svém patelě zářivé barevné odstíny s vysokým krytím, ze kterých si můžete vybrat i podle barvy očí. Po krátké době schnutí je barva odolná proti rozmazání a voděodolná.

Skladem
275 Kč
Kategorie: Naše produkty

Konturovací tužka na oči je vhodná i pro citlivé oči. Nosíte kontaktní čočky? I v tomto případě je tužka Eyeliner Waterproof vhodná pro líčení vašich očí.

 

Profesionální tip ARABESQUE

Voděodolná tužka na oči od ARABESQUE je pro líčení očí všestranná. Tužka je vhodná na okraj víčka a na vodní linku a zároveň poskytuje dlouhotrvající oční make-up od plážových večírků až po svatby.

Aplikace

Aplikujte tužku přímo podél horní a/nebo spodní linie řas. Chcete-li nakreslit tenkou a přesnou čáru, tužku si předem naostřete. Abyste vytvořili jemnou linku a tím i přirozený vzhled, změkčte linku ihned po nanesení jemným rozmazáním plochým štětcem nebo konečky prstů. Po několika sekundách bude voděodolná oční linka odolná proti rozmazání. Po použití konturovací tužku znovu pevně uzavřete, aby tyčinka zůstala měkká a vláčná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: