Ramissio Golden Yacca + Graviola

Tobolky kombinují extrakty z exotického superovoce Golden Yacca a graviola s bohatou výživovou hodnotou. 
Jsou ideální kombinací pro přirozenou podporu detoxikace organismu. Podporují očistu orgánů, krve a dodávají zdraví prospěšné antioxidanty. 

 

Co negativně ovlivňuje náš imunitní systém?

Stres

Nedostatek spánku

Nedostatek živin ve stravě – minerály, bílkoviny, vitamíny

Střevní dysbióza

Oxidační stres

Špatné životní prostředí – smog, prach

Kroky vedoucí k zlepšení imunity

Sport

Dostatečný příjem vitamínů a minerálů

Betaglukany

Dostatek spánku –Spánková hygiena

Otužování

Péče o mikrobiom

 

 

* Jedná se o doplněk stravy 

 

1 249 Kč
Kategorie: DETOX

Objevte unikátní detoxikační vlastnosti Yuccy a Gravioly, jež poznali i původní domorodí Indiáni ve Střední a Jižní Americe. 
  

Antioxidanty 

Graviola  je plodem stálezeleného stromu Annona muricata, původem z tropických oblastí Střední a Jižní Ameriky. Plod gravioly dodává tělu potřebné antioxidanty (taniny, saponiny, fytosteroly, flavonoidy a antrachinony). Antioxidanty pomáhají chránit zdravé buňky organismu před nadměrným oxidačním stresem, který je původcem mnoha zdravotních potíží. Yucca obsahuje velkou dávku antioxidantů a vitamínu C, který stimuluje imunitní systém. Stimuluje tvorbu bílých krvinek, které pomáhají tělu zasaženému infekcemi a viry. 

 

Detoxikace 

Golden Yacca je unikátním přírodním produktem z mexické palmy zvané Yucca. Tato rostlina má mimořádné očistné vlastnosti a to hlavně díky obsaženým saponinům. Koncentrace saponinů v Ramissio doplňku výživy je až 40 %. 

 

Trávení 

Díky antimikrobiálním vlastnostem je Graviola skvělým prostředkem k podpore přirozené očisty střev a harmonizace trávení. 

 

Srdce a krev 

Graviola a Yucca příznivě působí na zdraví krve. Stearové saponiny obsažené v plodech se navážou na škodlivý cholesterol ve střevech a vytvoří sloučeninu. Ta se dále nevstřebává a dochází k jejímu vyloučení z těla. Pomáhají také regulovat krevní tlak.  

 

Složení v 1 tobolce: Graviola (Annona muricata) standardizovaný extrakt plod (10:1),  Yucca (Yucca shidigera) standardizovaný extrakt nadzemní část rostliny 40% stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle 

 

Tabulka složení 

  

1 tobolka 

Denní dávka 1-2 tobolky 

% RHP referenční hodnota přijmu* 

Graviola standardizovaný extrakt z plodu (10:1) 

210 mg 

210–420 mg 

není stanoveno 

Yucca  
standardizovaný extrakt z nadzemní části 40% 

210 mg 

210–420 mg 

není stanoveno 

 

* Referenční hodnota příjmu (RHP) představuje doporučenou denní dávku. 

 

Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu lze:

Bránit se proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie.

Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout infekcím.

 

Různé části stromu Graviola kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů už po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani i jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela s jen malých zadokumentovaných vědeckých důkazů.                                                                        Účinky tohoto stromu byly testovány výsledky jsou ohromující. Graviola se ukázala být zázračným stromem pro pomoc v léčbě rakoviny.                      Výzkumy ukazují, že Graviola působí selektivně jen na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky netknuté.

Tento produkt je vyjímečný, protože obsahuje další zázračnou ingredienci Yucca. Základním mechanismem účinku yuccy je odstraňování patologických usazenin z těla působením saponinů, které mají přirozenou, účinnou, čistící schopnost. Stearové saponiny se které obsahuje se podílejí především na čištění žaludku a střev a napomáhají ke snižování „škodlivého“ (LDL frakce) cholesterolu.

Terpenové saponiny podporují odstraňování patogenních mikroorganismů, jako jsou viry, bakterie nebo plísně dále cholesterolu, kyseliny mléčné a močové, organických solí, nepřirostlých metastázujících buněk a dalších balastních látek z organismu. V další řadě terpenové saponiny pomáhají zvýšit filtrační plochu ledvin, odstranit usazeniny v ledvinách, jako jsou například kameny nebo písek a pozitivně působí také na žlučník a žlučové cesty. 

Obě dvě zázračné ingredience s přírody synergicky pomáhá našemu organizmu nastavit čištění v pomoci protizánětlivě a protivirově, v odstraňování plísní z organismu, pomoci s ekzémy a dalších kožními problémy.

Doporučené dávkování:

Doporučené dávkování: 1–2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Obsah: 60 tobolek 

Země původu: Česká republika 

Minimální trvanlivost do: 13.10.2024 

  

Upozornění 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 

 

Vyrobeno pro

RAMISSIO LTD, London, Great Britain 

Office Q, 35a Astbury Road, SE15 2NL 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: