KOMBE ŽENŠENOVÝ EXTRAKT 20 KS V DÁRKOVÉM BALENÍ

Darujte zdraví svým blízkým. Dárkové balení KOMBE 20 ks a šálek PURE DISTRICT Origin je ideálním unisexovým dárkem, který je navíc originální. Na krabici stačí jen nalepit mašli dle vlastního výběru. Nebo ji můžete předat i tak a rozhodně neuděláte chybu. 

Skladem
Značka: Kombe
699 Kč
Kategorie: Naše produkty

Originální šálek PURE DISTRICT ORIGIN byl vyrobeny s láskou a péčí v České republice. Ucho hrníčku zdobí náš oblíbený citát PURIS OMNIA PURA – Čistému vše čisté. Na dně šálku je piktogram KOMBE. KOMBE znamená v korejštině „na zdraví“. KOMBE totiž zdravé je!

Jedinečné účinky čaje KOMBE způsobuje kombinace šestiletého korejského červeného ženšenu a jujuby. 

Dodává energii pro tělo i mysl.

Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy.

Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému. 

Pomáhá udržovat správné fungování kognitivních funkcí 

Podporuje sexuální zdraví pro muže i ženy.

Naše zkušenost: „KOMBE je v Čechách jediný dostupný přípravek obsahující unikátní kombinaci korejského ženšenu a jujuby. Korejský ženšen je nejprostudovanější rostlina na světě, která obsahuje 180 účinných látek. Je ovšem důležité ho konzumovat pravidelně.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Obsah sáčku rozmíchejte v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vodě. Nemíchejte kovovou lžičkou, použijte plastovou, dřevěnou či skleněnou variantu. Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti. 

Doporučené dávkování: 1 - 3 sáčky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Doplněk stravy. 

Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám.

Složení: 1 sáček obsahuje: šestiletý červený korejský ženšen extrakt: 300 mg účinných látek, jujuba extrakt: 60 mg účinných látek.

Pomocné látky: glukóza

Celkový obsah saponinů: 70 mg/g

 

Čaj KOMBE je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělá aroma a je vhodný i pro vegany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: