Minus Age NMN

5 + 1 ZDARMA
NMN je jednou z prvních látek na světe, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

NMN zvyšuje energii těla a pomáhá zpomalovat stárnutí. 

 

Snad tě kostrbatý název účinné látky NMN neodradil, sys. β-nikotinamid mononukleotid je totiž moc užitečná záležitost. Všechny buňky v tvém těle vytváří molekulu zvanou NAD+. Ta jim poskytuje energii k fungování i k aktivaci proteinů, které opravují poškozené DNA.

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 kapslí NMN pro celý měsíc užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo k degradaci nebo snižování obsahu působením vnějších vlivů.

250mg NMN (beta-nikotinamid mononukleotid) v každé kapsli

1 měsíc premium anti-aging

Předobjednat
990 Kč
Kategorie: ANTI - AGING

Co je NMN?

NMN je jednou z prvních látek na světě, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

Nikotinamid mononukleotid, NMN, se v našem těle přetváří na NAD, které hraje zásadní úlohu v tvorbě energie. V průběhu stárnutí nám NAD ubývá a tím klesá i naše schopnost si dostatek síly a vitality udržet. Pravidelným doplňováním hladin tak pomáháme prodloužit náš život ve zdraví.

NMN zvyšuje energii těla a pomáhá zpomalovat stárnutí.

Datový zdroj 55

Přírozená prevence
Zlepšení imunity
Datový zdroj 55
Zpomalení stárnutí
Datový zdroj 57
Zvýšení energie buněk
Datový zdroj 58
Buněčné zdraví

STÁRNUTÍ

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

MNM A NAD

NAD nám umožňuje vytvářet energii v každé jednotlivé buňce našeho těla. NAD však v průběhu života postupně ubývá a my tak ztrácíme vitalitu i energii. NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD, tělo tak získává vyšší efektivitu, vyšší odolnost a schopnost správně fungovat.

ZNAKY STÁRNUTÍ

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit.

NON GMO
VEGAN
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
Datový zdroj 45
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: 30 kapslí celkem 7,5g NMN
 
Složení: Složení: Beta-nikotinamid mononukleotid, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN). Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
 
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 22.11.2023
MNM je pro mě velkým překvapením - po 14 dnech jsem začala cítit zvýšení energie a celkově se cítím líp 🙂
5
J Avatar autora | 14.11.2023
Vyzkousela jsem tuto novinku a uz po 2 tydnech uzivani se citim mene unavena, mam vice energie. Urcite koupim znovu🤍
5
T Avatar autora | 1.11.2023
Po 14ti dnech užívání se cítím lépe a má šílená únava opadáva🙏🏼. Za mě super produkt, určitě koupím znovu🌹
5
MM Avatar autora | 17.10.2023
Od prvních dni pocit energie
5
MM Avatar autora | 17.10.2023
Úžasný produkt, už po prvních dní užívání cítím příval energie