SWEDISH NUTRA COLLAGEN PURE 300 g

SWEDISH NUTRA COLLAGEN PURE 300 g      10.000 MG

Čistý hydrolyzovaný mořský kolagen 

Kolagen Pure je nejuniverzálnější produkt v našem sortimentu. Je to prášek a sestává výlučně ze 100% hydrolyzovaného mořského kolagenu. Díky procesu hydrolýzy se kolagen rozkládá na drobné peptidy a tento proces činí kolagen zcela bez chuti a zápachu. Díky čemuž je Pure dokonalý kolagen pro smíchání s jakýmkoli nápojem, jídlem nebo v kávě. Přidejte si jej do kávy, džusu, vody nebo jej použijte při pečení.

Kolagen je základní stavební jednotkou velkého množství buněk našeho těla. S přibývajícím věkem ale jeho přirozená produkce klesá, a tak je důležité jeho množství pravidelně doplňovat. Díky tomu zajistíte svému pohybovému aparátu správnou funkci a pomůžete mu snáze regenerovat po zátěži. Zpomalíte ale viditelné projevy stárnutí, jako je ztráta elasticity pleti, vznik vrásek, ztráta pevnosti a svěžesti kůže. Doplňováním kolagenu ale také eliminujete lámání a vypadávání vlasů, snížíte riziko vzniku celulitidy a podpoříte pevnost svých nehtů.

Skladem
850 Kč

Pro zdraví i krásu celého těla 

Dodejte svému tělu potřebnou dávku kolagenu v té nejčistší a vysoce účinné formě, a prodlužte si tak mládí.

Doplněk stravy COLLAGEN PURE vytvořený společností Swedish Collagen obsahuje vysoce kvalitní bioaktivní mořský kolagen bez dalších aditiv, přísad, umělých barviv či aromat. Má skvělou vstřebatelnost a využitelnost pro celé tělo. Pravidelným doplňováním kolagenu podpoříte nejen správný stav kloubů a vazů, ale vaše pleť a pokožka budou pevnější, pružnější a zářivější, vrásky vyplněné a vlasy i nehty budou pevnější.

Proč právě COLLAGEN PURE?

Při pravidelném užívání COLLAGEN PURE urychlíte obnovu kožních buněk, čímž zpomalíte stárnutí pleti i pokožky celého těla, podpoříte pružnost a svěžest pleti a minimalizujete vznik vrásek. Důvodů, proč užívat COLLAGEN PURE je ale mnohem více:

100% čistota, 100% účinek

COLLAGEN PURE se skládá výhradně ze 100% bioaktivního mořského kolagenu té nejvyšší kvality. Aby byl účinek doplňku stravy co nejlepší, byl použit kolagen typu I. a III., který je v lidském těle nejrozšířenější. Pomocí hydrolyzačního procesu byl kolagen rozštěpen na mikroskopické peptidy, což zajišťuje perfektní vstřebatelnost a působení právě tam, kde to naše tělo nejvíce potřebuje.

Ve složení COLLAGEN PURE nenajdete žádná aditiva, barviva, aromata, lepek či geneticky modifikované složky (GMO). Při pravidelném užívání tak do svého těla nedostáváte žádné škodlivé či nadbytečné látky, ale pouze čistý a účinný kolagen. 

    

10 000 mg

  • Snadno se mísí s jakýmkoli jídlem nebo nápojem
  • Redukce vrásek
  • Zvýraznění lesku
  • Bez chuti a zápachu
  • Keto friendly
  • Neobsahuje lepek, mléčné výrobky a sóju
  • Non GMO

Hydrolizovaný rybí kolagen peptidy 10 000mg v 1 dávce (2 lžičky představují 10g)

Jak doplněk stravy SWEDISH COLLAGEN PURE užívat?

Denně užívejte 2 odměrky rozmíchané v nápoji. Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců.

 

Upozornění k doplňku stravy SWEDISH COLLAGEN PURE

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. COLLAGEN PURE je doplněk stravy, a není určen jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek, sóju, vejce, ořechy, laktózu ani geneticky upravené suroviny. 

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě že užíváte léky či trpíte zdravotními obtížemi, poraďte se před začátkem užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Vyskytne-li se u vás jakákoliv negativní reakce, přestaňte doplněk užívat. Minimální trvanlivost do data uvedeného na oba

Upozornění: Alergen: ryby. Doplněk stravy je nevhodný při alergii na rybí produkty. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhradě pestré stravy. V případě zdravotních potíží, těhotenství a kojení se před užíváním výživového doplňku poraďte s vaším lékařem. Přestaňte doplněk používat, pokud se vyskytne jakákoli negativní reakce.

 

 

 Vyrobeno ze 100% recyklovatelných materiálů.

 

 Specifikace SWEDISH COLLAGEN PURE:

  • Forma: naturalizovaná forma (prášek)      
  • Hmotnost balení: 300 g 
  • Vyrobeno ve Švédsku 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: