BioRePeelCl3

AKCE BLACK FRIDAY

Biorevitalizace bez injekcí, bolesti a odlupování pokožky.

NOVINKA OCENĚNÁ NA IMCAS 2020 V PAŘÍŽI

BioRePeelCL3 je inovativní patentovaná metoda dvoufázového peelingu, jde o komplexní estetickou proceduru, která je bez jehel a je vhodná pro každou pleť. Dvoufázová technologie dodá pleti hladký a sametový vzhled již po první aplikaci. Biorevitalizace bez injekce - kombinuje revitalizační, biostimulační a exfoliační účinky.

Použití produktu BioRePeeLCL3 nezávisí na sezoně. Je dokonale kombinován s jinými estetickými postupy - masáží, různými přístrojovými technikami jako je radiofrekvence, fotoomlazení a mikrojehličkování. Díky tomu získáte požadovaný efekt Biorevitalizace a můžete zapomenout na injekce.

Po chemickém peelingu je doporučeno používat hojivý krém Inno - Derma Skin Repair nebo BioReHydra nejméně po dobu 2 až 4 dnů. Lze tak předcházet možnému podráždění pleti a nežádoucím reakcím. Je doporučeno 3 až 5 ošetření, mezi jednotlivými aplikacemi peelingu by měla být dodržena pauza 7 až 10 dní. Chemický peeling BioRepeelCl3 se může aplikovat i v letních měsících bez rizika vzniku pigmentací, je však důležité dodržet určitá pravidla po ošetření.

Skladem
Značka: PHYRIS
2 200 Kč
Kategorie: Essentials

Složení BioRePeelCl3 je unikátní a jedinečné. 

Dvoufázový gel s lipolitickou a hydrofilní složkou dělá BioRepeelCl3 jedinečným a unikátním na světě. I přes vysoké koncentrace kyselinových složek nedochází téměř k žádnému drastickému olupování a pálení.

Kombinace aktivních složek BioRePeelCl3 účinně bojuje proti následkům působení UV záření, proti vráskám, pigmentaci a projevem akné

Specifický kolagenový booster, antioxidanty a liftingové aktivní složky účinně bojují proti stárnutí. Hydrofilní fáze obsahuje inovativní směs TCA, AHA, BHA PHA, AMINOKYSELINY A VITAMÍNŮ. Tím zajišťuje hlubokou stimulaci pokožky a revitalizační účinek. 

Lypofilní fáze chrání aktivní složky před oxidací a zároveň podporuje hydratační účinek  BioRePeelCl3 na pleti. 

Podporuje produkci růstových faktorů v tkáni, syntézu kolagenu, nervovou relaxaci a tím účinně působí proti vráskám. Zvyšuje a podporuje syntézu Keramidas, aktivuje keranocyty a produkci kolagenu fibroblastů.

BioRepeelCl3 je vhodný i pro mladou pokožku s akné v aktivní fázi, nebo s čerstvými jizvami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zvětšené póry a nahromadění mazu, vytváří nepříznivé prostředí pro růst bakterií a snižuje možnost vzniku akné.

Jedná se o inovativní 2- fázovou léčbu využívající patentovanou technologii vyvinutou v Itálii s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Poskytuje tedy biostimulační, revitalizační a peelingový efekt.

Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, díky kterým působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách, čímž se eliminuje:

- vrásky

- ochablosti kůže

- nezdravá barva pleti

- pigmentové skvrny

- jizvy

- rozšířené póry

 

Jak probíhá ošetření

Na očištěnou a odmaštěnou pokožku specialistka nanese gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizujeme a naneseme masku, po té hojivý krém a dle počasí SPF 50.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Výsledkem je, že kombinace aktivních složek umožňuje účinně zabránit stárnutí kůže. Také snižuje poškození UV zářením, pigmentací nebo akné. Podstata léčby spočívá v její mírné exfoliaci. Kromě toho silná stimulace biosyntetických procesů obnovuje strukturu kůže.

 

Tip: Dopřejte si po ošetření alginátovou masku z možských řas nebo zlatou alginátovou masku.  Pleť je po ní skutečně báječná.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: