CASMARA RGNERIN - vánoční sada s dárkem navic aktivní složky s botoxovým účinkem

Vánoční balíček

CASMARA RGNERIN - vánoční sada s dárkem navic

aktivní složky s botoxovým účinkem

RGnerin je inovativní profesionální program s intenzivním zdokonalujícím efektem a čtyřnásobnou strategií proti vráskám. Představuje jedinečné složení bohaté na alfa-hydroxykyseliny (AHA), aktivní složky s botoxovým účinkem, vynikající oleje bohaté na výživné látky a moderní rostlinné složky. Určeno pro ženy 40+ .

Skladem
Značka: CASMARA
2 124 Kč

Detailní popis produktu

Vhodný pro všechny typy pleti, včetně smíšené, od 40 let. Pro suchou a dehydratovanou pleť až po normální pleť se sklonem k pleti smíšené. Toto jedinečné profesionální ošetření dodává pokožce intenzivní výživu a to díky exkluzivnímu spojení jak účinných látek, tak látek, které pokožce navrací rovnováhu.

Jak nový RGnerin působí?

ZVENČÍ. Regenerační účinek daný vysokým stupněm obnovy pleti, kdy se odstraněním odumřelých buněk podporuje buněčná obnova neboli tvorba nových buněk, čímž dochází ke zlepšení mikroreliéfu pleti, kdy je pleť pak viditelně hladší. Současně dochází ke zlepšení celkového stavu pleti, neboť se zvyšuje její pružnost, pevnost a je chráněna proti plynoucímu času.

ZEVNITŘ. Dvojitý vyplňující efekt, který napomáhá obnovit hustotu pleti, spočívá ve stimulaci syntézy látek, které stojí za plností a šťavnatostí pleti jako jsou kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. A rovněž díky zvýšené úrovni hydratace pleti jsou vrásky vyplňovány zevnitř, čímž je redukována jejich délka i hloubka.

 

Vánoční sada CASMARA RGnerin obsahuje:

 

A DÁREK NAVÍC :

Praktická lehká taška Aprés Ski (rozměry 29 x 37 x 10,5)

 

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ RADOSTI Z DÁRKŮ!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: