HealthyCo Tekutý kokosový olej za studena lisovaný 250ml

HealthyCo Tekutý kokosový olej za studena lisovaný 250ml

Kokosový olej lisovaný za studena je to nejlepší pro vaše tělo. MCT olej si zachovává všechny esenciální mastné kyseliny i vitamíny citlivé na vysoké teploty. Kokosový olej je bohatý na energii, ale také obsahuje proteiny a minerály jako je železo, fosfor nebo zinek.

Počet kusů v kartonu: 6ks

MCT olej vyrobený ze 100% kokosového oleje s jemnou kokosovou vůní. MCT olej patří mezi „moderní“ doplňky stravy, které se objevily na českém trhu před poměrně krátkou dobou a mnoho lidí spojení MCT olej nezná, a to nemluvě o jeho účincích.

MCT olej neboli olej se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (Medium-Chain-Triglycerides = MCT), je dietní tuk, který se vyrábí výhradně z dužin kokosových ořechů.

Na českém trhu se objevují MCT oleje složené z palmového oleje, kakaového oleje a mnoho jiných náhražek. Tyto MCT oleje nejsou zdaleka tak kvalitní a jejich cena je většinou daleko nižší. 

MCT kokosový olej má odlišnou strukturu nežli klasické tuky s dlouhými řetězci. Díky tomu je MCT olej více rozpustný ve vodě a snadněji se v organismu vstřebává. Rychlá vstřebatelnost MCT oleje napomáhá získat organismu okamžitou energii, bez požití rychlých sacharidů. Pro tuto výbornou vlastnost se MCT olej dostal do podvědomí nejen sportovcům, ale všem aktivním lidem, kteří hledají rychlý zdroj energie. MCT olej je tedy výborným pomocníkem při redukčních dietách.

 

Skladem
Značka: HealthyCo
205 Kč
Kategorie: Zdravá výživa

Kdy a v čem je MCT olej skvělým pomocníkem:

  • Při redukčních dietách
  • Prevence kardiovaskulárních onemocnění (snižování cholesterolu)
  • Ochrana svalů při náročném tréninku

ngredience

100% Kokosový olej za studena lisovaný

 

Uskladnění

Skladujte při pokojové teplotě mimo přímé sluneční záření.

Nutriční hodnoty

na 100 ml

Energie

3760Kj/900Kcal

Tuky

100g

- z toho nasycené mastné kyseliny

99g

Sacharidy

0g

- z toho cukry

0g

Vláknina

0g

Bílkoviny

0g

Sůl

0g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: