Dr. Grandel - HYALURON MOISTURE FLASH

HYALURON MOISTURE FLASH

Intenzivní a osvěžující dávka hydratace

Skladem
Značka: DR. GRANDEL
440 Kč
Kategorie: Péče o pleť

Popis produktu

DR. GRANDEL Hyaluron Moisture Flash Ampule

Pro svěží, zářivý vzhled!

 

Pečující ampulky s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci, osvěžení a prozáření pleti

Koncentrát aktivních složek s mikrokyselinou hyaluronovou okamžitě pleť hydratuje do hlubokých vrstev pokožky.

Ampulky Hyaluron Moisture Flash s micro hyaluronem účinně dodávají pokožce hlubokou vlhkost. Po aplikaci se pleť okamžitě projasní, bude osvěžená a zářivá. Ampule DR. GRANDEL Hyaluron Moisture Flash jsou ztělěsněním intenzivní a osvěžující dávky hydratace. Jako když si po ránu opláchnete obličej vlažnou vodou. Bleskové osvěžení! Ampule obsahuje mikročástice kyseliny hyaluronové, které jsou díky malé velikosti molekul schopné proniknout hluboko do spodních vrstev pokožky, kde doplňují ztracenou vlhkost. V kombinaci s klasickou kyselinou hyaluronvou vytváří tento aktivní koncentrát 3D síť hydratace uvnitř pleti a udržuje její zásoby. Extrakt z modré řasy zjemňuje a rozjasňuje pleť, vyrovnává její texturu a vytváří tak zářivý vzhled pokožky.

 

Aktivní účinné látky

  • Extrakt z modrých mikrořas
  • Tento extrakt z modré mikrořasy (Phormidium Persicinum) podporuje přirozené reparační procesy pleti, má zjemňující účinek a celkově pozitivně působí na zářivost a zářivost pleti.
  •  
  • Klasický hyaluron
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová získaná biotechnologicky. Ten leží na povrchu pokožky jako vlhkostní síť a zajišťuje okamžitý vyhlazující a intenzivně hydratační účinek.
  •  
  • Micro hyaluron
  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Micro hyaluron má díky své nízké molekulové hmotnosti schopnost proniknout hlouběji do pokožky a poskytnout jí hlubokou vlhkost. Dokáže proniknout kůží a ukládat vodu do pojivové tkáně. Pleť se stává pevnější a vrásky jsou redukovány.

 

BALENÍ: 1 ampulka obsahuje 3 ml

Aplikace

 

Ampulku Hyaluron Moisture Flash od DR. GRANDEL je možné použít pro dodání jedinečné extra péče o pokožku. Potřebujete vypadat svěže, mít odpočatou a prozářenou pleť? Chystáte se na večírek a potřebujete ve společnosti okouzlit? Nebo vás čeká výjimečná příležitost a přejete si vypadat úžasně a neodolatelně přitažlivě? To je přesně ten pravý čas použít ampulku Hyaluron Moisture Flash od DR. GRANDEL s kyselinou hyaluronovou! Oceníte okamžitý efekt hydratace a prozáření pleti. Obsah ampulky můžete aplikovat na obličej, krk a dekolt. Výsledkem je vyhlazená, omlazená a svěží pokožka.

Ampuli s micro hyaluronem od DR. GRANDEL můžete použít jednorázově pro důležitou společenskou událost, kdy potřebujete zazářit. Zažijete rychlý a okamžitý nástup hydratace pokožky. Nebo si udělejte intenzivní kúru. Při vícenásobném použití, tzn. aplikaci ampulky několik dní za sebou, přináší trvalé zlepšení stavu pokožky.

Při výběru ampulek DR. GRANDEL se rozhodněte jakého efektu si přejete dosáhnout. Přihlédněte k věku, stavu a typu vaší pleti.

Ampulky je možné použít: 

1. Pro dodání extra péče při speciální příležitosti. Výsledkem je efekt omlazení a osvěžení pleti pro důležitou událost.

2. Jako intenzivní kúru. Výsledkem je trvalé zlepšení stavu pokožky.

Kúra trvá 1 - 4 týdny v závislosti na požadované intenzitě. Celý obsah ampule aplikujte 2-3x týdně na obličej, krk i dekolt. Ampuli jemně vmasírujte do předem vyčištěné pleti před aplikací vašeho oblíbeného hydratačního krému DR. GRANDEL.

Použití

Otevření ampule:

Před použitím ampulku dobře protřepejte. Poklepáním nechte kapalinu vytékat ze špičky ampule směrem dolů. Držte bod značky směrem k sobě.

Abyste si chránili ruce, omotejte kolem ampule ubrousek, nebo použijte lamač ampulí.

NEOTVÍREJTE AMPULKU HOLÝM RUKOU! VYVARUJTE SE PŘÍMÉHO KONTAKTU S ODDĚLENÍM AMPULKY A KŮŽÍ.

Pouze pro vnější použití. Nedovolte, aby se vám koncentráty účinných látek dostaly do očí. Skladujte mimo dosah dětí. Ampule jsou určeny k okamžitému použití po otevření.

 

Jak ampuli otevřít?

1. Ujistěte se, že v hlavě ampule nejsou žádné zbytky koncentrátu. V takovém případě tekutinu jemným klepáním přesuňte dolů do těla ampule.

2. Tečka označující místo, kde je třeba zlomit krček ampule, by měla být otočena směrem vzhůru, resp. směrem k vám.

3. Pozor na prsty! Abyste ochránili pokožku vašich prstů, zabalte před zlomením ampuli do papírového kapesníčku nebo použijte DR. GRANDEL otvírák na ampule.

4. Ampuli otevřete zlomením jejího krčku. Zatlačte prsty proti vyznačené tečce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: