Minus Age Fullbiotic, 90 kapsl

5 + 1 ZDARMA

Probiotika jsou živé kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné. Pomáhají nám strávit a vstřebávat živiny, zejména vitamín B12. Chrání náš organismus před viry a škodlivými bakteriemi. Jsou nezbytné pro dobrou imunitu a mají preventivní vliv na rozvoj autoimunitních a civilizačních onemocnění.

 

Minus Age Fullbiotic obsahuje nejen probiotika, ale také prebiotika. Složky umožňující růst těch správných kultur pro zdravý mikrobiom celého těla.

V jednom balení naleznete 90 kapslí probiotik s prebiotiky pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů. Denní dávka zahrnuje 3 kapsle a obsahuje 5 miliard KTJ, vlákninu, extrakt z brusinky a aloe vera.

 

 

Skladem
690 Kč
Kategorie: ANTI - AGING

Probiotika s prebiotiky v jednom

Probiotika jsou živé buněčně kultury, které pomáhají osidlovat naši střevní mikroflóru správnými mikroorganismy. Ty se v našem těle udrží, pokud přijímáme dostatek prebiotik. Mezi ta nejúčinnější prebiotika patří vláknina ze živice akácie senegalské. Minus Age Fullbiotic obsahuje také extrakt z brusinky velkoplodé a listů aloe vera na podporu správného mikrobiomu celého těla.

Živé buněčné kultury
Ve 3 kapslích Minus Age Fullbiotic naleznete 5 miliard kolonií tvořících jednotek od šesti různých druhé tělu prospěšných bakterií. L. Crispatus, L. Reuteri, L. Gasseri, L. Rhamnosus, L. Plantarum, Bifidobacterium Lactis.
Každá kapsle obsahuje akáciovou vlákninu, extrakt z brusinky a z aloe vera. Prebiotika umožňují mikroorganismům rychleji se zapojit do správného fungování Vašich střev. Podporují jejich růst a správné proti-zánětlivé prostředí.

Pro 12 obsahuje 1 miliardu bakterií v kapsli a disponuje mikrozapouzdřením, které chrání bakterie před průchodem žaludkem znatelně účinněji než mnohé jiné produkty. Rozhodujícím faktorem pro účinnost je míra přežití bakterií při kritickém průchodu žaludkem na cestě do střeva. Kyselina chlorovodíková, která se nachází v žaludku, může bakterie zničit a učinit je tak neúčinnými. Pro 12 má dvojitou mikroenkapsulaci, která ve srovnání s jinými produkty chrání bakterie mnohem účinněji. Navíc obsahuje vlákninu FOS (fruktooligosacharidy). Působí jako dodatečný „pomocník při startu“ pro bakterie v těle.

Vybrané obsažené látky

 • 12 kmenů bakterií
 • Vláknina

Oblasti použití: Pro dobré zdraví.

Cílová skupina: Muži a ženy všech věkových kategorií.

Důležité informace o účinných látkách
Pro 12 Kapsle obsahují následujících 12 cenných bakteriálních kmenů:

 • Bifidobacterium Iongum
 • Bifidobacterium breve
 • Bifidum Bifidobacterium
 • Bifidobacterium infantis
 • Bifidobacterium lactis
 • Lactobacillus plantarum
 • Lactobacillus casei
 • Lactobacillus bulgaricus
 • Lactobacillus paracasei
 • Lactobacillus rhamnosus
 • Lactobacillus acidophilus
 • Streptococcus thermophilus

Patent: Pro 12 Kapsle jsou díky svému speciálnímu složení patentovány. Číslo patentu: EP 2228067 A1.

 

Živé buněčné kultury
Ve 3 kapslích Minus Age Fullbiotic naleznete 5 miliard kolonií tvořících jednotek od šesti různých druhé tělu prospěšných bakterií. L. Crispatus, L. Reuteri, L. Gasseri, L. Rhamnosus, L. Plantarum, Bifidobacterium Lactis.
Každá kapsle obsahuje akáciovou vlákninu, extrakt z brusinky a z aloe vera. Prebiotika umožňují mikroorganismům rychleji se zapojit do správného fungování Vašich střev. Podporují jejich růst a správné proti-zánětlivé prostředí.

Pozitivní účinky
Probiotika s prebiotiky pomáhají nastolit správnou rovnováhu nejen Vašeho střevního mikrobiomu. Pomáhají také s obranou proti zánětům močového měchýře. U žen navíc poskytují úlevu při premenstruačním syndromu a pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost či při hubnutí.

Úloha mikrobiomu ve stárnutí
Mikrobiom je soubor všech mikroorganismů, které žijí na nebo v našem těle. Mikrobiom ovlivňuje mnoho aspektů našeho zdraví, včetně imunitymetabolismu, trávení, nálady a také stárnutí. Mikrobiom se mění s věkem a ovlivňuje ho naše strava, životní styl i prostředí. Úloha mikrobiomu ve stárnutí je stále předmětem intenzivního výzkumu, ale mnohé studie naznačují, že mikrobiom hraje zásadní roli v rychlosti s jakou stárneme.

Vědecké práce
Vědecká práce Boyajian et al. podporuje důležitost mikrobiomu v problematice stárnutí. Blíže popisuje, že právě probiotika a prebiotika mohou být efektivním způsobem ovlivnění mikrobiomu, čímž mohou přispívat ke zdravému stárnutí.

Doporučené dávkování: 

3 kapsle denně spolu s jídlem. Zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Upozornění:

Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl..

Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine). V případě užívání antibiotik vyčkejte 2-3 hodiny po užití.

 

Složení: 

'Vláknina ze živice akácie senegalské (Acacia Senegal), kapsle z hydroxypropylmethyl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: