Nuskin - PHARMANEX MAGNESIUM 30 TABLET

MAGNESIUM

VELIKOST BALENÍ 30 TABLET

CUCACÍ TABLETKY S PŘÍJEMNOU CHUTÍ

VÝBORNÁ VSTŘEBATELNOST

 

Hledáte doplněk stravy, který vám pomůže cítit přirozenou energii ve vašem těle, snížit únavu a vyčerpání a užít si den naplno? Pokud je odpověď ano, máme pro vás přípravek Pharmanex Magnesium!

Skladem
Značka: Nuskin
519 Kč
Kategorie: Naše produkty

HOŘČÍK, KTERÝ JE OBSAŽEN V NAŠEM PŘÍPRAVKU PHARMANEX MAGNESIUM, přispívá K NORMÁLNÍMU ENERGETICKÉMU METABOLISMU A TAKÉ SNÍŽENÍ ÚNAVY A VYČERPÁNÍ.

 

V našem doplňku stravy navíc používáme hydroxid hořečnatý pocházející z mořské vody – JE TO DOBŘE SNÁŠENÝ A VSTŘEBATELNÝ ZDROJ HOŘČÍKU. DÍKY TOMU PODPORUJE PHARMANEX MAGNESIUM VSTŘEBÁVÁNÍ HOŘČÍKU VE VAŠEM TĚLE.

 

SNADNO VSTŘEBATELNÝ

 

 CITRUSOVÁ PŘÍCHUŤ

 

 ŽVÝKACÍ TABLETA

 

 

Mějte prosím na paměti, že na některé evropské státy se mohou vztahovat další specifická kritéria vyplývající z jejich národní legislativy. Jsou-li tato kritéria stanovena, naleznete je v části tohoto dokumentu obsahující specifika pro danou zemi v příslušném jazyce (jazycích).

Čistá hmotnost52 g

 

PROČ HO MÁM POUŽÍVAT?

  • Hořčík přispívá k normální funkci svalů, normální syntéze proteinů a snížení únavy a vyčerpání.
  • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí.
  • Hořčík přispívá k normálním mentálním funkcím, duševní odolnosti a také výkonnosti při učení a schopnosti se učit.

 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

 

Hořčík
Přispívá k normálním duševním funkcím a snížení únavy a vyčerpání.

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ

Cukr, hydroxid hořečnatý, sladidlo: xylitol, látka zvýrazňující chuť a vůni: kyselina citronová, mandarinková příchuť, pomerančová příchuť, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, sůl, sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie.

 

JAK HO MÁM POUŽÍVAT?

Užívejte jednu (1) tabletu denně.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chráňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jakékoliv lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: