Ramissio OMEGA 3

Ramissio Omega 3

Novinka!  

Rybí olej plus – 18 % EPA, 12 % DHA 

Omega 3 rybí olej 1000 mg je získáván z ryb žijících v nedotčených arktických vodách. Je bohatý na biologicky aktivní formy omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA).  

Zatímco EPA přispívá k normální funkci srdce a cév, DHA podporuje normální činnost mozku a zraku a podporuje duševní vitalitu. Omega 3 nenasycené mastné kyseliny podporují emoční pohodu. 

* Jedná se o doplněk stravy 

 

Omega 3 mastné kyseliny se přirozeně nacházejí v rostlinných i živočišných potravinových zdrojích.

Nevíce je obsahují tučnější mořské ryby, kterých máme v naší středoevropské stravě nedostatek.

Optimálně bychom měli užívat alespoň 250 mg EPA a DHA. 

 

 

Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
980 Kč
Kategorie: Naše produkty

Zdraví zraku 

Rybí olej v Ramissio Omega 3 obsahuje 2 typy Omega 3 mastných kyselin – EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Kyselina DHA je hlavní složkou oční sítnice. Pokud chcete pečovat o zdraví svých očí, je vhodné pravidelně doplňovat  mastné kyseliny omega 3. Tato látka je vhodnou prevencí, která pomáhá udržovat bystré vidění.  DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku. 

 

Činnost mozku 

Omega 3 mastné kyseliny je vhodné doplňovat i pro zdravý vývoj mozku u dětí a udržení mentální kondice u starších lidí. DHA kyseliny přispívají k udržení normální činnosti mozku

 

Srdce a krev 

Omega 3 pozitivně ovlivňují krvetvorbu a zdraví srdce. DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Pomáhají taktéž regulovat hladinu cholesterolu, čímž přispívají k normální činnosti srdce. Pozitivně ovlivňují i krevní srážlivost. Pomáhají redukovat triglyceridy – nasycené tuky, které stojí za mnoha potížemi, včetně vzniku metabolického syndromu. DHA i EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi

 

Silné kosti a zuby 

Omega 3 podporují ukládání vápníku v kostech, čímž podporují zdraví celého pohybového aparátu. 

 

Upozornění 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 

 

Vyrobeno pro 

RAMISSIO LTD, London, Great Britain 

Office Q, 35a Astbury Road, SE15 2NL 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: