See Change - Hylauron Perfect Skin 30ks

 

 
Skladem
590 Kč
Kategorie: PHYRIS

Krása zevnitř
S biotinem, niacinem, vitamínem B2 a zinkem pro zdravou pokožku, měď a vitamín C pro podporu pojivové tkáně a 100 mg kyseliny hyaluronové.

Stárnutí pokožky začíná téměř bez povšimnutí kolem 25 let. V třiceti letech jasně vidíme známky času: první vrásky se mohou stát viditelnými. V 40. letech se na čele, kolem očí a úst vyvíjejí malé vrásky, dekolt již není tak hladký, pojivové tkáně se začínají zeslabovat. Nakonec v 50. letech se obličejové rysy uvolní, kůže se vysuší a vrásky jsou výraznější.

Genetické faktory jsou pouze 25% zodpovědné za ovlivnění fázi kdy začíná docházet ke stárnutí kůže. Hlavními vlivy jsou životní styl a environmentální faktory. 
UV záření, nikotin, alkohol, nevyvážená strava, stres a nedostatek spánku jsou hlavními příčinami při stárnutí pokožky. Kromě zdravého životního stylu je pro vytváření a udržení zdravé a atraktivní pokožky důležitá dostatečná a vyvážená denní zásoba živin. Některé živiny jsou zvláště důležité v podpoře metabolismu kůže a pojivové tkáně.

S Perfect Skin Hyaluron společnost DR.GRANDEL rozšířila vnější péči o krásu přidáním péče o pleť zevnitř.

Vybrané, vyvážené vitální látky, které se používají v Perfect Skin Hyaluron podporují metabolismus pokožky, napomáhají chránit kůži a posilují pojivovou tkáň.

V kosmetice je kyselina hyaluronová používána pro podporu hydratacedíky vynikající schopnosti vázání vody a stává se často využívanou látkou v kosmetických produktech. Stala se nepostradatelným prvkem moderní kosmetiky pro péči o pokožku. Kyselina hyaluronová je přírodní složka, která se vyskytuje v těle. Přibližně 50% celkového množství se nachází v kůži a pojivové tkáni. Perfect Skin Hyaluron obsahuje mikronutrientní koktejl a 100 mg hyaluronové kyseliny.

Vitamín C a měď podporují pojivovou tkáň tím, že přispívají k normální tvorbě kolagenu. Pomáhají také působit proti negativním vlivům prostředí a chrání buňky před oxidačním stresem / volné radikály /.

Vitamíny krásy biotin, niacin a vitamín B2 pomáhají udržovat atraktivní a zdravou pleť. Prvek krásy zinek je důležitý pro zdravou pokožku, vlasy a nehty a také pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Samozřejmě, kapsle Perfect Skin Hyaluron nenahrazují zdravou výživu, ale tvoří extrémně užitečný výživový doplněk k Vaší stravě.

Dávkování:
1x denně jedna kapsle polknout s dostatečným množstvím tekutiny

SLOŽENÍ

Kapsle DR GRANDEL Perfect SKIN Hyaluron pro perorální podání obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové v kombinaci s pečlivě sladěnými živinami. 

  na kapsli % referenční množství *
kyselina hyaluronová 100 mg _**
biotin 25 µg 50 %
niacin 5 mg 50 %
vitaming B2 0,7 mg 50 %
vitaming C 40 mg 50 %
zinek 5 mg 50 %
měď 500 µg 50 %

* Referenční množství pro denní přijem podle předpisu EU o potravinách

** Není stanoveno žádné rererenční množství

Uvedená doporučená denní spotřeba nesmí být překročena. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Postarejte se o zdravý živorní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: