TERMASOMI SPRAY

TERMASOMI SPRAY

Multiaktivní sprej s termálními lipozomy

Skladem
Značka: PHYRIS
530 Kč
Kategorie: SOMI

Popis produktu

PHYRIS Termasomi Spray

Multiaktivní koncentrát vlhkosti pro aktivaci absorpční kapacity pokožky

Hydratační sprej jako somi pro pokožku

Multiaktivní hydratační sprej s termálními liposomy, které zlepšují schopnost vázat účinnou látku aplikovanou v následné péči. Výrazně tak zvyšuje procento vlhkosti v pleti. Podporuje funkce pokožky a zlepšuje pronikání následných aktivních složek.

S lipozomálně zapouzdřenými termálními prvky Termasomi sprej aktivuje schopnost pokožky absorbovat následný pečující krém. Koncentrát navíc působí jako fontána mládí, která pleť hydratuje. PHYRIS Termasomi Spray lze použít před aplikací běžné péče a také kdykoli, když  vaše pleť touží po svěžím nakopnutí. Termasomi Spray od PHYRIS lze použít i během dne a přes make-up.

Aktivní látky

  • termální liposomy

Balení: rozprašovač

 

Aplikace

Termasomi sprej od PHYRIS používejte vždy před nanesením pleťového krému nebo séra. Aplikujte jej na celou tvář, krk a dekolt.

Tip: PHYRIS Termasomi Spray je vhodný pro každý typ pleti. Zejména pro zákazníky, kteří chtějí získat speciální osvěžení a v letním období po opalování.

Pro optimální přípravu pleti nastříkejte hydratační sprej na obličej a dekolt po vyčištění obličeje, než budete pleť hýčkat krémem pro osobní péči.

 

Vyzkoušeli jsme za Vás

Napjatá, unavená pleť, která potřebuje vzpruhu? TERMASOMI SPREY od PHYRIS Vám rozhodně nesmí chybět. Ideální společník do kabelky, auta, na dovolenou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: