Vonný kámen okrovo smetanový

NÁŠ VÍCEÚČELOVÝ AROMA KÁMEN SE HODÍ OPRAVDU KAŽDÉMU!

Ať už na domácí aromaterapii nebo třeba provonění prádla ve skříni. Vyberte pouze barvu, kameny sami o sobě nevoní. Poté na kámen nakapete 3-5 kapek jakéhokoliv esenciálního oleje a vůně se bude z kamene uvolňovat po dobu 2-3 týdnů.

Skladem
249 Kč
Kategorie: Naše produkty

Aroma kámen

Návod: Na kámen nakapejte 3-5 kapek libovolného esenciálního oleje. Počet kapek volte vždy podle velikosti místnosti - velký prostor snese i 15 kapek, nakapaných na dvakrát. Po vsáknutí oleje do kamene se bude vůně postupně uvolňovat po dobu 2-3 týdnů. Poté lze kámen překapat jiným libovolným olejíčkem, oleje se vzájemně nemísí, ale překrývají se. Kámen neumývejte, pouze ho pomocí štětečku oprašujte nebo jednou za čas ofoukněte. Takto udržovaný Vám vydrží dlouhá léta.

Je bezpečný pro děti a zvířátka.

Materiál: Keramika, ručně vyráběná, průměr misky 11 cm

Tip 1: Při nachlazení a rýmě na kámen nakapejte 100% přírodní olej Eukalyptus (k dětem doporučujeme 100% přírodní olej Rozmarýn). Kámen umístěte na noční stolek. Ucpané dutiny se do rána krásně uvolní.

TIP 2: Samotný kámen pokapaný olejem vložte do skříně mezi oblečení. Kámen Vám prádlo provoní oblíbenou vůní. Pokud zvolíte například Litseu Cubebu, Tea Tree nebo některý z citrusů, prádlo se navíc bude dezinfikovat. Tuto vlastnost našich olejů oceníte obzvlášť při vložení kamene do sezónních peřin v prádelníku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: