WINTER WELLNESS AMPULE Ampule pro suchou pleť v zimě

Suchá pleť v zimě - nemusí být! Zimní wellness ampule od DR. GRANDEL je to pravé pro chladné teploty.  Zejména v zimě je pokožka vystavena negativním vlivům: Střídání suchého topného vzduchu v interiéru a mrazivých teplot venku se na ní podepisuje. Výsledkem je často suchá a namáhaná pleť. Koncentrát účinných látek dodává pleti v zimě pocit hebkosti a pružnos

Skladem
Značka: PHYRIS
420 Kč

Aktivní látky

  • Skvalan - Skvalan je olejovitá látka, která se velmi podobá kožním lipidům, a proto se do pokožky velmi dobře vstřebává. Tento vysoce kvalitní lipid lze synteticky reprodukovat nebo získat z rostlin a je známý pro své vyživující, ochranné a vyrovnávací účinky.
  • Defense balancer - Účinná látka z balonové révy (Cardiospermum helicacabum) s cennými fytosteroly, které mají zklidňující účinek na pokožku. Esenciální mastné kyseliny posilují kožní bariéru a snižují zarudnutí.

Otevření ampule:

Před použitím ampulku dobře protřepejte. Poklepáním na špičku ampulky nechte tekutinu stékat dolů. Značku držte směrem nahoru, k sobě. Pro ochranu rukou umístěte kolem ampule kosmetický kapesník nebo použijte pomůcku pro rozlomení ampule. Odlomte špičku ampulky PROTI tečce.


Použití koncentrátů účinných látek:

Dávkujte koncentrát účinné látky poklepáním na otevřenou ampulku. Celý obsah ampulky dávkujte po částech do dlaně. VYHNĚTE SE PŘÍMÉMU KONTAKTU MÍSTA ODLOMENÍ AMPULE S KŮŽÍ. Teprve poté naneste konečky prstů na pečlivě očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a několik minut jemně vklepávejte. Poté aplikujte obvyklý DR. GRANDEL krém pro péči o pleť.

Tyto ampule lze použít jako jednorázové ošetření nebo jako kúru. Kúra ošetření může trvat 1 až 4 týdny v závislosti na požadované intenzitě. Během tohoto období by se ampule měly používat 2 až 3krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: